Gmina Goleszów - oficjalna strona

Urząd Gminy Goleszów
ul. 1 Maja 5, 43-440 Goleszów
tel. +48 33 479 05 10 do 13
fax. +48 33 479 05 16
e - mail: urzad@goleszow.pl
 
AKTUALNOŚCI

Videoduodenoskop, fot. z archiwum Fundacji

Fundacja prosi o wsparcie

2017-01-09

Fundacja Zdrowia Śląska Cieszyńskiego rozpoczęła akcję zbieranie środków na zakup Videoduodenoskopu - urządzenia medycznego dla cieszyńskiego Oddziału Chirurgii Ogólnej. Wartość urządzenia to 350 tys. zł.  Koszt zakupu tak drogiego urządzenia jest możliwy tylko przy wsparciu osób dobrej woli.


Videoduodenoskop z kolumną to urządzenie medyczne, które służy do specjalistycznych badań i zabiegów operacyjnych na drogach żółciowych i trzustkowych. Choroby przełyku, żołądka, dróg żółciowych, trzustki i jelit są niestety coraz częściej spotykane wśród naszego społeczeństwa. Powstają coraz to nowe programy badań przesiewowych mające na celu jak najwcześniejszą diagnostykę chorób układu pokarmowego. Zastosowana technika video pozwala na lepszą, szybszą i trafną diagnostykę. Dzięki wykorzystaniu tej aparatury możliwe jest przeprowadzenie skomplikowanych zabiegów z równoczesną archiwizacją choroby pacjenta.


W związku z powyższym zachęcamy do przekazania 1 % podatku na rzecz Fundacji Zdrowia Śląska Cieszyńskiego -  KRS 0000130105.
Więcej informacji na temat pracy Fundacji można znaleźć na stronie internetowej TUTAJ


Dodatkowo zwracamy się z prośbą do firm, instytucji i osób prywatnych o dokonywanie wpłat na konto bankowe  Fundacji - 97 1020 1390 0000 6602 0019 0280. Całość środków finansowych uzbieranych w ten sposób będzie wykorzystana na działania Fundacji.


Serdecznie dziękujemy wszystkim obecnym i przyszłym Darczyńcom za wspieranie naszej 25-letniej działalności oraz życzymy Państwu wszelkiej pomyślności w Nowym Roku 2017.
                                                                                                  Prezes Fundacji Zdrowia Śląska Cieszyńskiego
                                                                                                                            Janusz Martynek


Videoduodenoskop, fot. z archiwum Fundacji
Videoduodenoskop, fot. z archiwum Fundacji
  

Dodał Tomasz Lenkiewicz
 

Pozostałe aktualności:

Wszystkie aktualności

Realizacja: Agencja Marketingu Internetowego Optimal IT