Czcionka:
Urząd Gminy Goleszów
ul. 1 Maja 5, 43-440 Goleszów
tel. +48 33 479 05 10 do 13
fax. +48 33 479 05 16

Aktywny kwiecień seniorów z Cisownicy i Bażanowic

W kwietniu zajęcia w klubach seniora w Bażanowicach i Cisownicy nie ograniczały się tylko do bieżących warsztatów  i aktywności. Seniorzy korzystali z pierwszych, wiosennych promieni słonecznych, wędrując po gminnych ścieżkach spacerowych i szlakach turystycznych. Aktywności dotyczyły także aerobiku na cisownickim basenie i jogi. Klubowicze wybrali się również na wycieczkę do Cieszyna, by zwiedzić ratusz miejski oraz miejscowy browar.

Z ogromnym zainteresowaniem spotkały się zajęcia taneczne, prowadzone przez choreografa tańca, a jednocześnie dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury Dorotę Siedlecką. Tańce ludowe, tak bliskie mieszkańcom naszej gminy sprawiły, iż spędzony wspólnie czas upłynął w miłej, radosnej atmosferze. To nowe doświadczenie, nie tylko wpływa korzystnie dla ciała, ale przede wszystkim dla ducha. 

Najbliższe imprezy i wydarzenia

13.05 2024

Emilia Foltyn - autorska wystawa prac plastycznych

godz. 9:00 do 21.06.2024 8:58
Gminny Ośrodek Kultury w Goleszowie
13.05 2024

Geografia w kredensie - Wiesława i Roman Macura

godz. 9:00 do 21.06.2024 9:01
Gminny Ośrodek Kultury w Goleszowie
Wszystkie imprezy

Panorama goleszowska

Maj 2024

Nowe wydanie Panoramy Goleszowskiej zawiera m.in. relację z pierwszej sesji Rady Gminy Goleszów w nowym składzie, podczas której miało miejsce uroczyste zaprzysiężenie wójt Sylwii Cieślar ponownie wybranej na to stanowisko. Ponadto w majowym numerze nie brakuje przeglądu aktualności oraz relacji z różnorodnych wydarzeń, które zainteresują zarówno młodszych, jak i starszych mieszkańców gminy. Wyjątkowy wywiad z przewodniczącą Młodzieżowej Rady Gminy rzuca światło na zaangażowanie młodych mieszkańców w życie samorządowe lokalnej społeczności.

Zapraszamy do lektury!

Archiwalne numery
Przejdź do serwisu Facebook - strona zostanie otwarta w nowej karcie