Czcionka:
Urząd Gminy Goleszów
ul. 1 Maja 5, 43-440 Goleszów
tel. +48 33 479 05 10 do 13
fax. +48 33 479 05 16

Zebranie sołeckie w Puńcowie

Podczas zebrania wiejskiego, które w miniony poniedziałek odbyło się w remizie OSP Puńców, sołtysa i radę sołecką wybierali mieszkańcy Puńcowa. Spotkanie prowadził dh Grzegorz Kopoczek, naczelnik miejscowej jednostki OSP. Wójt Sylwia Cieślar podsumowała działalność samorządową w obrębie Puńcowa w minionej kadencji, omówiła plany na najbliższe lata i odpowiedziała na pytania zebranych.
W wyniku głosowania Dorota Kotela została ponownie wybrana sołtysem, zaś do rady sołeckiej kolejnej kadencji weszli: Jerzy Brol, Urszula Brol, Grzegorz Kopieczek, Jan Olszowy i Andrzej Talik. Gratulujemy wyboru i życzymy powodzenia w pracy na rzecz mieszkańców Puńcowa.

Najbliższe imprezy i wydarzenia

20.07 2024

Gramy dla Kubusia

godz. 15:00
Goleszów, ul. Sportowa 2
Wszystkie imprezy

Panorama goleszowska

Lipiec 2024

W lipcowym wydaniu Panoramy Goleszowskiej uwadze Czytelników polecamy wiele ciekawych artykułów i informacji istotnych dla mieszkańców gminy. Są to m.in. bieżące wiadomości samorządowe oraz relacje z imprez i jubileuszy, jakie odbywały się w ciągu ostatnich kilku tygodni. Wyjątkowi goście, jakich zobaczyć można w aktualnym, wakacyjnym numerze to niewątpliwie absolwenci wszystkich przedszkoli z terenu naszej gminy.

Archiwalne numery
Przejdź do serwisu Facebook - strona zostanie otwarta w nowej karcie