Czcionka:
Urząd Gminy Goleszów
ul. 1 Maja 5, 43-440 Goleszów
tel. +48 33 479 05 10 do 13
fax. +48 33 479 05 16

Zebranie sołeckie w Godziszowie

We wtorek, 9 lipca odbyło się kolejne zebranie wiejskie. Tym razem sołtysa i radę sołecką wybrali mieszkańcy Godziszowa. Sołtysem wybrano ponownie Beatę Jaworek, a w skład rady sołeckiej weszli: Sławomir Gaszek, Marek Kamieniorz, Rafał Niemiec, Julia Rymorz i Sylwia Zięba.
Zebranie było okazją do podsumowania minionej kadencji oraz do przedstawienia planu pracy sołtysa i rady sołeckiej na najbliższe lata. 
Korzystając ze sposobności, podczas spotkania przedstawiciele miejscowej jednostki OSP podziękowali wójt Sylwii Cieślar za działania, dzięki którym Gmina pozyskała środki na wykonanie termomodernizacji remizy OSP w Godziszowie.

Najbliższe imprezy i wydarzenia

20.07 2024

Gramy dla Kubusia

godz. 15:00
Goleszów, ul. Sportowa 2
Wszystkie imprezy

Panorama goleszowska

Lipiec 2024

W lipcowym wydaniu Panoramy Goleszowskiej uwadze Czytelników polecamy wiele ciekawych artykułów i informacji istotnych dla mieszkańców gminy. Są to m.in. bieżące wiadomości samorządowe oraz relacje z imprez i jubileuszy, jakie odbywały się w ciągu ostatnich kilku tygodni. Wyjątkowi goście, jakich zobaczyć można w aktualnym, wakacyjnym numerze to niewątpliwie absolwenci wszystkich przedszkoli z terenu naszej gminy.

Archiwalne numery
Przejdź do serwisu Facebook - strona zostanie otwarta w nowej karcie