Czcionka:
Urząd Gminy Goleszów
ul. 1 Maja 5, 43-440 Goleszów
tel. +48 33 479 05 10 do 13
fax. +48 33 479 05 16

Zawody na strzelnicy Hubertus w Goleszowie

W najbliższą niedzielę, 10 września na strzelnicy sportowej Koła Łowickiego HUBERTUS w Goleszowie odbędą się zawody strzeleckie z pistoletu i karabinu sportowego kal. 5,6 mm o Puchar Wójta Gminy Goleszów Sylwii Cieślar.

W zawodach mogą brać udział członkowie LOK, PZSS, Bractw Kurkowych, szkoły średnie i inne organizacje strzelectwa sportowego oraz sympatycy. Uczestnicy zostaną podzieleni na kategorie dziewczęta, chłopcy, kobiety, mężczyźni i seniorzy 60+.

Opłata startowa dla młodzieży szkolnej wynosi 15 zł za 1 konkurencję (amunicja bezpłatnie), zaś dla dorosłych 30 zł / 1 konkurencję. Dodatkowo dla dorosłych opłata za amunicję wynosi 20 zł / 1 konkurencję. Zapisy na miejscu u organizatorów. Regulaminu zawodów dostępny na miejscu zawodów.

Zbiórka i zapisy uczestników: młodzież szkolna zapisy od godz. 8.00. Początek zawodów godz. 9.00. Zapisy do 11.00. W pierwszej kolejności strzelają uczniowie. Zawody są zawodami otwartymi.

Najbliższe imprezy i wydarzenia

22.04 2024

Wystawa prac plastycznych dzieci

godz. 8:00
Gminny Ośrodek Kultury
26.04 2024

Jubileuszowa wieczorynka w GOK-u

godz. 16:30
Gminny Ośrodek Kultury
Wszystkie imprezy

Panorama goleszowska

Kwiecień 2024

W kwietniowej Panoramie Goleszowskiej przeczytać można m.in. zestawienie wyników wyborów samorządowych w gminie Goleszów. Nie brakuje też istotnych dla mieszkańców komunikatów urzędowych oraz informacji o zapowiadanych i trwających inwestycjach gminnych, wartościowych inicjatywach społecznych, a także o otwarciu kolejnego gminnego klubu Senior+. Przedstawiamy również wyniki różnorodnych konkursów i zawodów oraz sukcesy sportowe naszych mieszkańców z ostatnich kilku tygodni. W wywiadzie, o tym, jak powstały publikacje o Goleszowie, Bażanowicach i Puńcowie opowiada redaktor serii jubileuszowej „Moje miejsce na ziemi” zastępca wójta gminy Goleszów dr hab. Rafał Glajcar.

Archiwalne numery
Przejdź do serwisu Facebook - strona zostanie otwarta w nowej karcie