Czcionka:
Urząd Gminy Goleszów
ul. 1 Maja 5, 43-440 Goleszów
tel. +48 33 479 05 10 do 13
fax. +48 33 479 05 16

Zaproszenie na Dzień Osób z Niepełnosprawnością

Zakład Ubezpieczeń Społecznych zaprasza osoby z niepełnosprawnością, ich opiekunów oraz wszystkie zainteresowane osoby na wydarzenie orgaznizowane w ramach obchodów Dnia Osób z Niepełnosprawnością. Spotkanie odbędzie się we wtorek, 26 września, w budynku KSIĄŻNICY BESKIDZKIEJ w Bielsku-Białej, przy ul. Słowackiego 17a, w godzinach 9:00 do 13:30.

Człowiek jest istotą społeczną, a cechą każdego społeczeństwa jest różnorodność. Ludzie różnią się na wielu płaszczyznach i pod wieloma względami. Dlatego podstawą budowania dobrych relacji jest obudzenie w sobie zrozumienia dla siebie i innych.

I właśnie pod takim hasłem – „budzimy zrozumienie” – odbywają się tegoroczne wrześniowe spotkania. Uczestnicy organizowanych przez ZUS wydarzeń będą mogli skorzystać z porad ekspertów, uzyskać informacje na temat wsparcia dla osób z niepełnosprawnością oraz wymienić się doświadczeniami z innymi uczestnikami.

Szczegóły na dołączonym plakacie.

Najbliższe imprezy i wydarzenia

22.04 2024

Wystawa prac plastycznych dzieci

godz. 8:00
Gminny Ośrodek Kultury
26.04 2024

Jubileuszowa wieczorynka w GOK-u

godz. 16:30
Gminny Ośrodek Kultury
Wszystkie imprezy

Panorama goleszowska

Kwiecień 2024

W kwietniowej Panoramie Goleszowskiej przeczytać można m.in. zestawienie wyników wyborów samorządowych w gminie Goleszów. Nie brakuje też istotnych dla mieszkańców komunikatów urzędowych oraz informacji o zapowiadanych i trwających inwestycjach gminnych, wartościowych inicjatywach społecznych, a także o otwarciu kolejnego gminnego klubu Senior+. Przedstawiamy również wyniki różnorodnych konkursów i zawodów oraz sukcesy sportowe naszych mieszkańców z ostatnich kilku tygodni. W wywiadzie, o tym, jak powstały publikacje o Goleszowie, Bażanowicach i Puńcowie opowiada redaktor serii jubileuszowej „Moje miejsce na ziemi” zastępca wójta gminy Goleszów dr hab. Rafał Glajcar.

Archiwalne numery
Przejdź do serwisu Facebook - strona zostanie otwarta w nowej karcie