Czcionka:
Urząd Gminy Goleszów
ul. 1 Maja 5, 43-440 Goleszów
tel. +48 33 479 05 10 do 13
fax. +48 33 479 05 16

Zapraszamy na koncert

Już jutro, 29 września odbędzie się pierwsza prezentacja w ramach projektu realizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury w Goleszowie pn. "Ujawnij nam swój talent, pokaż swoją pasję". Koncert perkusyjny z muzyką taneczną zagra Marek Marunia Mitręga, czyli pierwszy artysta, który weźmie udział w projekcie.

"Ujawnij nam swój talent, pokaż swoją pasję" to autorski projekt goleszowskiego GOK-u, który zachęca artystów i osoby o ciekawych zainteresowaniach do dzielenia się swoją pasją. Prezentacje talentów odbywać się będą cyklicznie, co miesiąc.

Szczegóły na dołączonych plakatach.

Najbliższe imprezy i wydarzenia

08.12 2023

Rozświetlenie choinki w gminie Goleszów

godz. 16:00
Plac przy Urzędzie Gminy w Goleszowie
09.12 2023

Spotkanie świąteczne i kiermasz w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Cisownicy

godz. 17:00
Zespół Szkolno-Przedszkolnym w Cisownicy
Wszystkie imprezy

Panorama goleszowska

Listopad 2023

Listopadowy numer Panoramy informuje m.in. o tym, jak głosowali mieszkańcy naszej gminy w ostatnich wyborach do Sejmu i Senatu. U progu zimy istotne dla wielu mieszkańców będzie również ogłoszenie o sprzedaży groszku węglowego oraz przypomnienie o obowiązkowym przeglądzie kominiarskim. Ponadto w niniejszym numerze nie brakuje doniesień o zakończonych i zaplanowanych inwestycjach w gminie Goleszów, a także relacji z uroczystości i jubileuszy obchodzonych w minionym miesiącu. Zapowiedź wydarzenia, jakim jest rozświetlenie choinki, wieńczy niniejsze wydanie i pozwala przenieść się myślami w nadchodzący magiczny czas…

Archiwalne numery
Przejdź do serwisu Facebook - strona zostanie otwarta w nowej karcie