Czcionka:
Urząd Gminy Goleszów
ul. 1 Maja 5, 43-440 Goleszów
tel. +48 33 479 05 10 do 13
fax. +48 33 479 05 16

Zapraszamy na imprezę sportowo-rekreacyjną

Śląskie Wojewódzkie Zrzeszenie LZS w Katowicach oraz LKS Tempo Puńców zapraszają na imprezę sportowo-rekreacyjną "Aktywna wieś", która odbędzie się w sobotę, 19 sierpnia na obiektach sportowych LKS Tempo Puńców.

Uczestnicy imprezy będą mogli wziąć udział w różnych sportowych konkurencjach takich: jak slalom z taczką i wiązką siana, rzuty karne, slalom na hulajnodze, strzelanie do celu, toczenie opony, bieg z workiem ziemniaków czy wyścigi w workach.

Organizatorzy zapraszają do wspólnej zabawy, obejrzenia pokazu sprzętu strażackiego, koncertu orkiestry dętej i zabawy tanecznej oraz bogatej oferty punktów gastronomicznych przygotowanych przez KGW "Fajer Babki", OSP Puńców i LKS Tempo.

Szczegóły na załączonym plakacie.

Najbliższe imprezy i wydarzenia

22.04 2024

Wystawa prac plastycznych dzieci

godz. 8:00
Gminny Ośrodek Kultury
26.04 2024

Jubileuszowa wieczorynka w GOK-u

godz. 16:30
Gminny Ośrodek Kultury
Wszystkie imprezy

Panorama goleszowska

Kwiecień 2024

W kwietniowej Panoramie Goleszowskiej przeczytać można m.in. zestawienie wyników wyborów samorządowych w gminie Goleszów. Nie brakuje też istotnych dla mieszkańców komunikatów urzędowych oraz informacji o zapowiadanych i trwających inwestycjach gminnych, wartościowych inicjatywach społecznych, a także o otwarciu kolejnego gminnego klubu Senior+. Przedstawiamy również wyniki różnorodnych konkursów i zawodów oraz sukcesy sportowe naszych mieszkańców z ostatnich kilku tygodni. W wywiadzie, o tym, jak powstały publikacje o Goleszowie, Bażanowicach i Puńcowie opowiada redaktor serii jubileuszowej „Moje miejsce na ziemi” zastępca wójta gminy Goleszów dr hab. Rafał Glajcar.

Archiwalne numery
Przejdź do serwisu Facebook - strona zostanie otwarta w nowej karcie