Czcionka:
Urząd Gminy Goleszów
ul. 1 Maja 5, 43-440 Goleszów
tel. +48 33 479 05 10 do 13
fax. +48 33 479 05 16

Zakończył się remont ul. Rolniczej w Puńcowie

Do dyspozycji zmotoryzowanych mieszkańców został oddany odcinek ponad 300 metrowy, wyremontowanej ul. Rolniczej w Puńcowie. W ramach inwestycji została wykonana stabilizacja istniejącego gruntu, nałożono dwie warstwy asfaltu oraz utwardzono pobocza. Był to drugi etap remontu tej drogi, pierwszy przebiegał jesienią ubiegłego roku.  

Remont został częściowo sfinansowany ze środków Funduszu Ochrony Gruntów Rolnych (FOGR), pozyskanych przez Gminę Goleszów.

Najbliższe imprezy i wydarzenia

09.12 2023

Spotkanie świąteczne i kiermasz w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Cisownicy

godz. 17:00
Zespół Szkolno-Przedszkolnym w Cisownicy
10.12 2023

Stajnia Alegria zaprasza na spotkanie z Mikołajem

godz. 15:00 do 19:00
Stajnia Alegria w Goleszowie
Wszystkie imprezy

Panorama goleszowska

Listopad 2023

Listopadowy numer Panoramy informuje m.in. o tym, jak głosowali mieszkańcy naszej gminy w ostatnich wyborach do Sejmu i Senatu. U progu zimy istotne dla wielu mieszkańców będzie również ogłoszenie o sprzedaży groszku węglowego oraz przypomnienie o obowiązkowym przeglądzie kominiarskim. Ponadto w niniejszym numerze nie brakuje doniesień o zakończonych i zaplanowanych inwestycjach w gminie Goleszów, a także relacji z uroczystości i jubileuszy obchodzonych w minionym miesiącu. Zapowiedź wydarzenia, jakim jest rozświetlenie choinki, wieńczy niniejsze wydanie i pozwala przenieść się myślami w nadchodzący magiczny czas…

Archiwalne numery
Przejdź do serwisu Facebook - strona zostanie otwarta w nowej karcie