Czcionka:
Urząd Gminy Goleszów
ul. 1 Maja 5, 43-440 Goleszów
tel. +48 33 479 05 10 do 13
fax. +48 33 479 05 16

Zakończenie akcji w 80 dni 800 wejść na Wyrchgórę

W najbliższą niedzielę, 20 sierpnia odbędzie się finał akcji "W 80 dni 800 wejść na Wyrchgórę". Z tej okazji organizatorzy zachęcają do ostatniego, wspólnego wejścia na Wyrchgórę oraz udziału w imprezie podsumowującej. Zbiórka dla chętnych do wspólnego, ostatniego wejścia odbędzie się o godz. 16:00 przy skoczni. Podczas podsumowania akcji nie zabraknie pysznego gulaszu oraz ogniska. Będzie to także okazja do wręczenia upominków uczestnikom akcji oraz przeprowadzenia ostatniego losowania nagród-niespodzianek.

- Jeżeli w czasie naszej zabawy odwiedziłeś chociaż raz Wyrchgórę, to nie może Cię zabraknąć na zakończeniu. Jeżeli nie udało Ci się wejść i wrzucić karteczki do skrzynki pocztowej to masz ostatnią okazję - zachęcają organizatorzy.  

Wędrówki w ramach akcji "W 80 dni 800 wejść na Wyrchgórę" rozpoczęły się 1 czerwca. Od tego czasu, przez kolejnych 80 dni uczestnicy wchodzili, wbiegali lub wjeżdżali siłą własnych nóg na Wyrchgórę, by na miejscu wrzucić do skrzynki pocztowej karteczkę z imieniem, nazwiskiem, datą oraz godziną wejścia. Celem akcji była wspólna integracja, promowanie ruchu na świeżym powietrzu oraz zebranie funduszy na tablicę informacyjną zawierającą opis szczytów wraz z ich wysokościami, które oglądamy z punktu widokowego na Wyrchgórze.

Najbliższe imprezy i wydarzenia

22.04 2024

Wystawa prac plastycznych dzieci

godz. 8:00
Gminny Ośrodek Kultury
26.04 2024

Jubileuszowa wieczorynka w GOK-u

godz. 16:30
Gminny Ośrodek Kultury
Wszystkie imprezy

Panorama goleszowska

Kwiecień 2024

W kwietniowej Panoramie Goleszowskiej przeczytać można m.in. zestawienie wyników wyborów samorządowych w gminie Goleszów. Nie brakuje też istotnych dla mieszkańców komunikatów urzędowych oraz informacji o zapowiadanych i trwających inwestycjach gminnych, wartościowych inicjatywach społecznych, a także o otwarciu kolejnego gminnego klubu Senior+. Przedstawiamy również wyniki różnorodnych konkursów i zawodów oraz sukcesy sportowe naszych mieszkańców z ostatnich kilku tygodni. W wywiadzie, o tym, jak powstały publikacje o Goleszowie, Bażanowicach i Puńcowie opowiada redaktor serii jubileuszowej „Moje miejsce na ziemi” zastępca wójta gminy Goleszów dr hab. Rafał Glajcar.

Archiwalne numery
Przejdź do serwisu Facebook - strona zostanie otwarta w nowej karcie