Czcionka:
Urząd Gminy Goleszów
ul. 1 Maja 5, 43-440 Goleszów
tel. +48 33 479 05 10 do 13
fax. +48 33 479 05 16

XLII HALOWE MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW W ŁUCZNICTWIE

Zawodnicy LUKS Orlik Goleszów zdobyli trzy medale na XLII Halowych Mistrzostwach Polski w łucznictwie, które odbyły się w dniach 9-11 lutego w Krakowie.

Zwycięstwo w swojej kategorii wywalczyła drużyna kobiet, w konkurencji łuków bloczkowych, w składzie Anna Stanieczek, Gabriela Cieślar, Kinga Wójcik i Milena Kochutek oraz mikst Anna Stanieczek i Przemysław Konecki. W turnieju indywidualnym kobiet mieszkanka Goleszowa - Anna Stanieczek zajeła trzecie miejsce na podium.

Najbliższe imprezy i wydarzenia

15.02 2024

Wystawa prac plastycznych Martyny Michalik

godz. 7:00 do 15.03.2024
Gminny Ośrodek Kultury w Goleszowie
Wszystkie imprezy

Panorama goleszowska

Luty 2024

Zapraszamy do lektury aktualnego numeru "Panoramy Goleszowskiej". Wśród wielu istotnych dla mieszkańców informacji, zawiera on m.in. szczegółowe terminy rekrutacji do gminnych przedszkoli i szkół podstawowych. Uwadze Czytelników polecamy także podsumowanie wydarzeń, które odbyły się w ostatnich tygodniach, takich jak noworoczne spotkania seniorów, jak również wywiad podsumowujący pięcioletnią kadencję wójt gminy Goleszów. Ponadto, w bogatej fotorelacji prezentujemy rekordowy pod względem osiągniętego wyniku finansowego 32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w gminie Goleszów. Zapraszamy do udziału w kolejnych wydarzeniach, zapowiadanych na łamach bieżącego numeru. 

Archiwalne numery
Przejdź do serwisu Facebook - strona zostanie otwarta w nowej karcie