Czcionka:
Urząd Gminy Goleszów
ul. 1 Maja 5, 43-440 Goleszów
tel. +48 33 479 05 10 do 13
fax. +48 33 479 05 16

UWAGA! Zmiana terminu seansu Minionki rozrabiają w Lesznej Górnej

Z uwagi na niekorzystne warunki pogodowe zaplanowane na 18 sierpnia Kino plenerowe w Lesznej Górnej, zostaje przeniesione na poniedziałek 21 sierpnia, na godzinę 20.00!

Gminna Biblioteka Publiczna w Goleszowie, Wójt Gminy Goleszów, Sołtys i Rada Sołecka Lesznej Górnej, a także jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Lesznej Górnej zapraszają na wakacyjny seans kina plenerowego, podczas którego wyświetlony zostanie film animowany pt. "Minionki rozrabiają".

Seans odbędzie się na placu przy Transgranicznym Centrum Szkolenia Strażaków. Już od godz. 19:30 na uczestników czekać będą dodatkowe atrakcje i poczęstunek. Wstęp wolny!

Dla uczestników kina plenerowego dostępne będą leżaki w ograniczonej ilości. W przypadku niekorzystnych warunków pogodowych seans może być przełożony na inny termin.

Najbliższe imprezy i wydarzenia

22.04 2024

Wystawa prac plastycznych dzieci

godz. 8:00
Gminny Ośrodek Kultury
26.04 2024

Jubileuszowa wieczorynka w GOK-u

godz. 16:30
Gminny Ośrodek Kultury
Wszystkie imprezy

Panorama goleszowska

Kwiecień 2024

W kwietniowej Panoramie Goleszowskiej przeczytać można m.in. zestawienie wyników wyborów samorządowych w gminie Goleszów. Nie brakuje też istotnych dla mieszkańców komunikatów urzędowych oraz informacji o zapowiadanych i trwających inwestycjach gminnych, wartościowych inicjatywach społecznych, a także o otwarciu kolejnego gminnego klubu Senior+. Przedstawiamy również wyniki różnorodnych konkursów i zawodów oraz sukcesy sportowe naszych mieszkańców z ostatnich kilku tygodni. W wywiadzie, o tym, jak powstały publikacje o Goleszowie, Bażanowicach i Puńcowie opowiada redaktor serii jubileuszowej „Moje miejsce na ziemi” zastępca wójta gminy Goleszów dr hab. Rafał Glajcar.

Archiwalne numery
Przejdź do serwisu Facebook - strona zostanie otwarta w nowej karcie