Czcionka:
Urząd Gminy Goleszów
ul. 1 Maja 5, 43-440 Goleszów
tel. +48 33 479 05 10 do 13
fax. +48 33 479 05 16

Świąteczny kiermasz wypieków i rękodzieła podczas "Rozświetlenia choinki"

Już jutro wielkie wydarzenie w naszej gminie "Rozświetlenie choinki.
Od godziny 16.00 serdecznie zapraszamy na plac pomiędzy urzędem, a szkołą podstawową. W dużym namiocie odbedzie się wspólne śpiewanie kolęd, zaś wokół niego czekać będą bezpłatne atrakcje m.in.: malowanie twarzy, świąteczna fotobudka i fotobudka 360. 

W okresie przedświątecznym  ogromną popularnością cieszą się kiermasze bożonarodzeniowe. Takiego kiermaszu nie zabraknie również w gminie Goleszów.

Rodzice uczniów z miejscowych szkół i przedszkoli oraz klubu seniorów przygotowali stoiska z wyrobami rękodzieła oraz słodkimi wypiekami. Nie zabraknie ciepłych dań (hot dogi, placki, frytki) oraz gorącej czekolady i aromatycznego, świątecznego grzańca.

Serdecznie zapraszamy.

 

Najbliższe imprezy i wydarzenia

15.02 2024

Wystawa prac plastycznych Martyny Michalik

godz. 7:00 do 15.03.2024
Gminny Ośrodek Kultury w Goleszowie
Wszystkie imprezy

Panorama goleszowska

Luty 2024

Zapraszamy do lektury aktualnego numeru "Panoramy Goleszowskiej". Wśród wielu istotnych dla mieszkańców informacji, zawiera on m.in. szczegółowe terminy rekrutacji do gminnych przedszkoli i szkół podstawowych. Uwadze Czytelników polecamy także podsumowanie wydarzeń, które odbyły się w ostatnich tygodniach, takich jak noworoczne spotkania seniorów, jak również wywiad podsumowujący pięcioletnią kadencję wójt gminy Goleszów. Ponadto, w bogatej fotorelacji prezentujemy rekordowy pod względem osiągniętego wyniku finansowego 32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w gminie Goleszów. Zapraszamy do udziału w kolejnych wydarzeniach, zapowiadanych na łamach bieżącego numeru. 

Archiwalne numery
Przejdź do serwisu Facebook - strona zostanie otwarta w nowej karcie