Czcionka:
Urząd Gminy Goleszów
ul. 1 Maja 5, 43-440 Goleszów
tel. +48 33 479 05 10 do 13
fax. +48 33 479 05 16

Świąteczne przygotowania w gminie Goleszów rozpoczęte

Wczoraj na placu pomiędzy szkołą a Urzędem Gminy w Goleszowie pojawiła się świąteczna choinka. Okazałe drzewko, które dziś już przyprószył śnieg, oznacza rozpoczęcie przygotowań do świąt Bożego Narodzenia oraz zapowiada zbliżające się wyjątkowe wydarzenie dla całych rodzin, jakim będzie Rozświetlenie Choinki.

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców i gości do udziału w ceremonii zapalania światełek na naszej gminnej choince w piątek, 8 grudnia. Będzie to nie tylko okazja do podziwiania przyozdobionej choinki i innych świątecznych iluminacji wokół niej, ale też do skorzystania z mnóstwa atrakcji i niespodzianek przygotowanych specjalnie na ten wieczór. Szczegółowy program imprezy na dołączonym plakacie.

Najbliższe imprezy i wydarzenia

15.02 2024

Wystawa prac plastycznych Martyny Michalik

godz. 7:00 do 15.03.2024
Gminny Ośrodek Kultury w Goleszowie
Wszystkie imprezy

Panorama goleszowska

Luty 2024

Zapraszamy do lektury aktualnego numeru "Panoramy Goleszowskiej". Wśród wielu istotnych dla mieszkańców informacji, zawiera on m.in. szczegółowe terminy rekrutacji do gminnych przedszkoli i szkół podstawowych. Uwadze Czytelników polecamy także podsumowanie wydarzeń, które odbyły się w ostatnich tygodniach, takich jak noworoczne spotkania seniorów, jak również wywiad podsumowujący pięcioletnią kadencję wójt gminy Goleszów. Ponadto, w bogatej fotorelacji prezentujemy rekordowy pod względem osiągniętego wyniku finansowego 32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w gminie Goleszów. Zapraszamy do udziału w kolejnych wydarzeniach, zapowiadanych na łamach bieżącego numeru. 

Archiwalne numery
Przejdź do serwisu Facebook - strona zostanie otwarta w nowej karcie