Czcionka:
Urząd Gminy Goleszów
ul. 1 Maja 5, 43-440 Goleszów
tel. +48 33 479 05 10 do 13
fax. +48 33 479 05 16

Stonehenge gwiazdą Dni Gminy Goleszów

Z okazji nadchodzących Gminnych Dożynek Dni Gminy Goleszów organizatorzy przygotowali dla wszystkich gości wiele atrakcji i ciekawych występów. Po bogatym programie dnia pierwszego, nadejdzie równie ciekawe niedzielne popołudnie.
Drugiego dnia obchodów, czyli 27 sierpnia (niedziela) gwiazdą wieczoru będzie zespół folkowy Stonehenge. Jest to polski zespół założony w Jastrzębiu Zdrój w 1996 r., specjalizujący się w muzyce celtyckiej. Grupa koncertuje przede wszystkim na dużych imprezach kulturalnych, festiwalach, a także w pubach, klubach muzycznych, w miejscach gdzie kontakt z publicznością jest bezpośredni i gdzie dzięki ich muzyce tworzy się niepowtarzalna atmosfera. Artyści łączą w swoich utworach tradycyjne brzmienia z Zielonych Wysp z nowoczesnymi instrumentami. Z pewnością ich występ będzie ciekawą atrakcją zarówno dla młodszej widowni jak i starszej.

Zapraszamy do wysłuchania kilku melodii zespołu https://youtu.be/g_YROKJEXX8?si=uBfidlDDXlTMclC5

Najbliższe imprezy i wydarzenia

22.04 2024

Wystawa prac plastycznych dzieci

godz. 8:00
Gminny Ośrodek Kultury
26.04 2024

Jubileuszowa wieczorynka w GOK-u

godz. 16:30
Gminny Ośrodek Kultury
Wszystkie imprezy

Panorama goleszowska

Kwiecień 2024

W kwietniowej Panoramie Goleszowskiej przeczytać można m.in. zestawienie wyników wyborów samorządowych w gminie Goleszów. Nie brakuje też istotnych dla mieszkańców komunikatów urzędowych oraz informacji o zapowiadanych i trwających inwestycjach gminnych, wartościowych inicjatywach społecznych, a także o otwarciu kolejnego gminnego klubu Senior+. Przedstawiamy również wyniki różnorodnych konkursów i zawodów oraz sukcesy sportowe naszych mieszkańców z ostatnich kilku tygodni. W wywiadzie, o tym, jak powstały publikacje o Goleszowie, Bażanowicach i Puńcowie opowiada redaktor serii jubileuszowej „Moje miejsce na ziemi” zastępca wójta gminy Goleszów dr hab. Rafał Glajcar.

Archiwalne numery
Przejdź do serwisu Facebook - strona zostanie otwarta w nowej karcie