Czcionka:
Urząd Gminy Goleszów
ul. 1 Maja 5, 43-440 Goleszów
tel. +48 33 479 05 10 do 13
fax. +48 33 479 05 16

Spotkanie z seniorami w Bażanowicach

We wtorek, 19 grudnia w Klubie Seniora w Bażanowicach miało miejsce kolejne, pełne energii, radości i życzliwości świąteczne spotkanie wójt Sylwii Cieślar z seniorami.

Przy okazji podsumowania działalności klubu w mijającym roku dało się zauważyć, jak wiele pomysłów na swoją aktywność mają bażanowiccy seniorzy. Jak przyznaje wójt, są oni ogromnym źródłem wiedzy i doświadczenia w przygotowywaniu i realizacji gminnej polityki senioralnej. Wspólnie spędzony czas upłynął na bezcennych rozmowach i wzajemnym składaniu życzeń. 

Najbliższe imprezy i wydarzenia

22.04 2024

Wystawa prac plastycznych dzieci

godz. 8:00
Gminny Ośrodek Kultury
26.04 2024

Jubileuszowa wieczorynka w GOK-u

godz. 16:30
Gminny Ośrodek Kultury
Wszystkie imprezy

Panorama goleszowska

Kwiecień 2024

W kwietniowej Panoramie Goleszowskiej przeczytać można m.in. zestawienie wyników wyborów samorządowych w gminie Goleszów. Nie brakuje też istotnych dla mieszkańców komunikatów urzędowych oraz informacji o zapowiadanych i trwających inwestycjach gminnych, wartościowych inicjatywach społecznych, a także o otwarciu kolejnego gminnego klubu Senior+. Przedstawiamy również wyniki różnorodnych konkursów i zawodów oraz sukcesy sportowe naszych mieszkańców z ostatnich kilku tygodni. W wywiadzie, o tym, jak powstały publikacje o Goleszowie, Bażanowicach i Puńcowie opowiada redaktor serii jubileuszowej „Moje miejsce na ziemi” zastępca wójta gminy Goleszów dr hab. Rafał Glajcar.

Archiwalne numery
Przejdź do serwisu Facebook - strona zostanie otwarta w nowej karcie