Czcionka:
Urząd Gminy Goleszów
ul. 1 Maja 5, 43-440 Goleszów
tel. +48 33 479 05 10 do 13
fax. +48 33 479 05 16

Rozpoczęła się rekrutacja do Klubu Seniora w Goleszowie Równi

Rozpoczęła się rekrutacja do klubu Senior+ w Goleszowie Równi, która potrwa do 29 lutego bieżącego roku. Członkami klubu mogą zostać mieszkańcy, którzy ukończyli 60 rok życia i są nieaktywni zawodowo. O zakwalifikowaniu decyduje kolejność składania wniosków.

W ramach klubu prowadzone będą m.in. zajęcia relaksacyjno-gimnastyczne, warsztaty manualne, warsztaty z dietetykiem, poradnictwo psychologiczne. Spotkania Klubu Seniora będą się odbywać w Goleszowie Równi, w budynku przy ul. Osiedlowej 13.

Dokumenty należy składać w biurze podawczym Centrum Usług Społecznych w Goleszowie lub Urzędzie Gminy Goleszów. Pliki do wydruku można pobrać poniżej albo w wersji papierowej - w Centrum Usług Społecznych, ul. Cieszyńska 29 lub Urzędzie Gminy Goleszów, ul. 1 Maja 5.

Korzystanie z oferty Klubu jest bezpłatne. Zapraszamy do udziału w rekrutacji.

Najbliższe imprezy i wydarzenia

22.04 2024

Wystawa prac plastycznych dzieci

godz. 8:00
Gminny Ośrodek Kultury
26.04 2024

Jubileuszowa wieczorynka w GOK-u

godz. 16:30
Gminny Ośrodek Kultury
Wszystkie imprezy

Panorama goleszowska

Kwiecień 2024

W kwietniowej Panoramie Goleszowskiej przeczytać można m.in. zestawienie wyników wyborów samorządowych w gminie Goleszów. Nie brakuje też istotnych dla mieszkańców komunikatów urzędowych oraz informacji o zapowiadanych i trwających inwestycjach gminnych, wartościowych inicjatywach społecznych, a także o otwarciu kolejnego gminnego klubu Senior+. Przedstawiamy również wyniki różnorodnych konkursów i zawodów oraz sukcesy sportowe naszych mieszkańców z ostatnich kilku tygodni. W wywiadzie, o tym, jak powstały publikacje o Goleszowie, Bażanowicach i Puńcowie opowiada redaktor serii jubileuszowej „Moje miejsce na ziemi” zastępca wójta gminy Goleszów dr hab. Rafał Glajcar.

Archiwalne numery
Przejdź do serwisu Facebook - strona zostanie otwarta w nowej karcie