Czcionka:
Urząd Gminy Goleszów
ul. 1 Maja 5, 43-440 Goleszów
tel. +48 33 479 05 10 do 13
fax. +48 33 479 05 16

Remont ulicy Folwarcznej w Goleszowie

Ruszyły prace związane z remontem ulicy Folwarcznej w Goleszowie. To kolejna inwestycja, która ma na celu podniesienie komfortu użytkowania dróg gminnych. 

Na długości około 400 metrów wykonawca przeprowadzi m.in. frezowanie starej nawierzchni bitumicznej, wykonanie przepustu, przygotowanie podbudowy, ułożenie dwóch warstw nowego asfaltu. Wykonanie zjazdów i poboczy będzie ostatnim etapem prac.

Ze względu na trwające roboty drogowe występują czasowe utrudnienia w ruchu. Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość na czas trwania remontu.

Najbliższe imprezy i wydarzenia

22.04 2024

Wystawa prac plastycznych dzieci

godz. 8:00
Gminny Ośrodek Kultury
26.04 2024

Jubileuszowa wieczorynka w GOK-u

godz. 16:30
Gminny Ośrodek Kultury
Wszystkie imprezy

Panorama goleszowska

Kwiecień 2024

W kwietniowej Panoramie Goleszowskiej przeczytać można m.in. zestawienie wyników wyborów samorządowych w gminie Goleszów. Nie brakuje też istotnych dla mieszkańców komunikatów urzędowych oraz informacji o zapowiadanych i trwających inwestycjach gminnych, wartościowych inicjatywach społecznych, a także o otwarciu kolejnego gminnego klubu Senior+. Przedstawiamy również wyniki różnorodnych konkursów i zawodów oraz sukcesy sportowe naszych mieszkańców z ostatnich kilku tygodni. W wywiadzie, o tym, jak powstały publikacje o Goleszowie, Bażanowicach i Puńcowie opowiada redaktor serii jubileuszowej „Moje miejsce na ziemi” zastępca wójta gminy Goleszów dr hab. Rafał Glajcar.

Archiwalne numery
Przejdź do serwisu Facebook - strona zostanie otwarta w nowej karcie