Czcionka:
Urząd Gminy Goleszów
ul. 1 Maja 5, 43-440 Goleszów
tel. +48 33 479 05 10 do 13
fax. +48 33 479 05 16

Przy kołoczu o Puńcowie

Sołtys wsi Puńców Dorota Kotela oraz miejscowe Koło Gospodyń Wiejskich zapraszają w dniu 21 października na spotkanie "Przy kołoczu o Puńcowie". Impreza nawiązuje do jubileuszu 800 lecia istnienia tej miejscowości.
Podczas tego wydarzenia będzie można obejrzeć archiwalne zdjęcia z dziejów wsi, wysłuchać prelekcji Michaela Morysa-Twarowskiego, a także zobaczyć wystawę grafik Jana Gluzy. Uczestnicy będą mogli skosztować smacznych kołaczy, tradycyjnej żebroczki oraz kwaśnicy, przygotowanych przez KGW "Fajer babki". Impreza rozpocznie się o godz. 14.00 w OSP w Puńcowie. Wstęp wolny. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy.

Najbliższe imprezy i wydarzenia

15.02 2024

Wystawa prac plastycznych Martyny Michalik

godz. 7:00 do 15.03.2024
Gminny Ośrodek Kultury w Goleszowie
Wszystkie imprezy

Panorama goleszowska

Luty 2024

Zapraszamy do lektury aktualnego numeru "Panoramy Goleszowskiej". Wśród wielu istotnych dla mieszkańców informacji, zawiera on m.in. szczegółowe terminy rekrutacji do gminnych przedszkoli i szkół podstawowych. Uwadze Czytelników polecamy także podsumowanie wydarzeń, które odbyły się w ostatnich tygodniach, takich jak noworoczne spotkania seniorów, jak również wywiad podsumowujący pięcioletnią kadencję wójt gminy Goleszów. Ponadto, w bogatej fotorelacji prezentujemy rekordowy pod względem osiągniętego wyniku finansowego 32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w gminie Goleszów. Zapraszamy do udziału w kolejnych wydarzeniach, zapowiadanych na łamach bieżącego numeru. 

Archiwalne numery
Przejdź do serwisu Facebook - strona zostanie otwarta w nowej karcie