Czcionka:
Urząd Gminy Goleszów
ul. 1 Maja 5, 43-440 Goleszów
tel. +48 33 479 05 10 do 13
fax. +48 33 479 05 16

Przedstawiciele słowackiej gminy odwiedzili Goleszów

14 września w Urzędzie Gminy Goleszów odbyło się spotkanie Zastępcy Wójta Gminy Goleszów dr hab. Rafała Glajcara ze starostą słowackiej gminy Locka - Miroslavem Valčičákiem. Tematem rozmów była możliwość pozyskania środków zewnętrznych. Obie gminy planują wspólnie zrealizować projekt, w ramach Programu Interreg Polska – Słowacja 2021-2027.

Po części oficjalnej przedstawiciele słowackiej gminy zwiedzili Gminny Ośrodek Kultury, Izbę Oświęcimską, zobaczyli makietę goleszowskiej cementowni oraz zapoznali się z nowym terenem rekreacyjno-odpoczynkowym znajdującym się za ośrodkiem kultury.

 

Najbliższe imprezy i wydarzenia

22.04 2024

Wystawa prac plastycznych dzieci

godz. 8:00
Gminny Ośrodek Kultury
26.04 2024

Jubileuszowa wieczorynka w GOK-u

godz. 16:30
Gminny Ośrodek Kultury
Wszystkie imprezy

Panorama goleszowska

Kwiecień 2024

W kwietniowej Panoramie Goleszowskiej przeczytać można m.in. zestawienie wyników wyborów samorządowych w gminie Goleszów. Nie brakuje też istotnych dla mieszkańców komunikatów urzędowych oraz informacji o zapowiadanych i trwających inwestycjach gminnych, wartościowych inicjatywach społecznych, a także o otwarciu kolejnego gminnego klubu Senior+. Przedstawiamy również wyniki różnorodnych konkursów i zawodów oraz sukcesy sportowe naszych mieszkańców z ostatnich kilku tygodni. W wywiadzie, o tym, jak powstały publikacje o Goleszowie, Bażanowicach i Puńcowie opowiada redaktor serii jubileuszowej „Moje miejsce na ziemi” zastępca wójta gminy Goleszów dr hab. Rafał Glajcar.

Archiwalne numery
Przejdź do serwisu Facebook - strona zostanie otwarta w nowej karcie