Czcionka:
Urząd Gminy Goleszów
ul. 1 Maja 5, 43-440 Goleszów
tel. +48 33 479 05 10 do 13
fax. +48 33 479 05 16

Pożegnanie Lata

Wójt Gminy Goleszów Sylwia Cieślar oraz Gminny Ośrodek Kultury w Goleszowie serdecznie zapraszają na POŻEGNANIE LATA, które odbędzie się 22 września (piątek) od godz. 16:00 na terenie rekreacyjnym za Gminnym Ośrodkiem Kultury w Goleszowie.

Organizatorzy zapewniają świetną atmosferę i wiele atrakcji. Przybyli goście będą mieli okazję zobaczyć m.in koncert Amatorskiej Grupy Gitarowej "AGG", popis taneczny Studia Tańca PASSO, pokaz szermierki japońskiej GENRYOKU KNEDNO DOJO oraz projekcję filmu „Jak rozmawiać z psem”.

Zaplanowane są także m.in zabawy i animacje dla najmłodszych, rozgrywki szachowe, lody, gofry, wata cukrowa i placki. 

Organizatorzy przygotowali także ciekawą niespodziankę. 

Gorąco zapraszamy!

Najbliższe imprezy i wydarzenia

22.04 2024

Wystawa prac plastycznych dzieci

godz. 8:00
Gminny Ośrodek Kultury
26.04 2024

Jubileuszowa wieczorynka w GOK-u

godz. 16:30
Gminny Ośrodek Kultury
Wszystkie imprezy

Panorama goleszowska

Kwiecień 2024

W kwietniowej Panoramie Goleszowskiej przeczytać można m.in. zestawienie wyników wyborów samorządowych w gminie Goleszów. Nie brakuje też istotnych dla mieszkańców komunikatów urzędowych oraz informacji o zapowiadanych i trwających inwestycjach gminnych, wartościowych inicjatywach społecznych, a także o otwarciu kolejnego gminnego klubu Senior+. Przedstawiamy również wyniki różnorodnych konkursów i zawodów oraz sukcesy sportowe naszych mieszkańców z ostatnich kilku tygodni. W wywiadzie, o tym, jak powstały publikacje o Goleszowie, Bażanowicach i Puńcowie opowiada redaktor serii jubileuszowej „Moje miejsce na ziemi” zastępca wójta gminy Goleszów dr hab. Rafał Glajcar.

Archiwalne numery
Przejdź do serwisu Facebook - strona zostanie otwarta w nowej karcie