Czcionka:
Urząd Gminy Goleszów
ul. 1 Maja 5, 43-440 Goleszów
tel. +48 33 479 05 10 do 13
fax. +48 33 479 05 16

Polecamy wydarzenia w gminie Goleszów: 8-15 lipca

Zachęcamy do zapoznania się z wydarzeniami, które w najbliższych dniach odbędą się na terenie gminy Goleszów. Poniżej prezentujemy wydarzenia, które odbędą się w dniach od 1 do 7 lipca. Zachęcamy także do przesyłania informacji na temat wydarzeń organizowanych na terenie gminy Goleszów oraz śledzenia profilu Gmina Goleszów - gmina w dobrym tonie!    

ŚRODA, 10 LIPCA    

Gminna Biblioteka Publiczna w Goleszowie zaprasza na kolejne wakacyjne spotkanie i zabawy plenerowe z wykorzystaniem gier planszowych, które odbędzie się w środę, 10 lipca w godzinach od 11.00 do 13.00. W ramach bezpłatnego spotkania uczestnicy korzystać będą z bogatych zasobów gminnej wypożyczalni, w której oprócz książek znajdują się także liczne planszówki. Do udziału w zabawie obowiązują zapisy. Więcej informacji pod numerem tel.: 33 479 05 22.    

SOBOTA, 13 LIPCA  

W sobotę, 13 lipca odbędą się uroczystości związane z jubileuszem 110-lecia jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Kisielowie. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 14.00 uroczystym apelem strażackim. W programie również przekazanie i poświęcenie nowego samochodu bojowego, wręczenie medali i odznaczeń, defilada pododdziałów oraz poczęstunek.  

NIEDZIELA, 14 LIPCA 

Parafia Ewangelicko-Augsburska w Goleszowie zaprasza na uroczyste nabożeństwo z okazji 110. pamiątki poświęcenia kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w Kisielowie, które odbędzie się w niedzielę, 14 lipca o godz. 10:30. Z tej wyjątkowej okazji kazanie wygłosi biskup Jerzy Samiec.  

PONIEDZIAŁEK, 15 LIPCA

Parafia Ewangelicko-Augsburska w Goleszowie zaprasza na Dni Dobrej Nowiny, które odbędą się od 15 do 17 lipca w siedzibie Ochotniczej Straży Pożarnej w Kozakowicach, w godzinach od 9:00 do 13:00. W programie historie biblijne, śpiew, konkursy, prace plastyczne i dużo dobrej zabawy! Wstęp wolny. Wydarzenie przeznaczone jest dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz szkolnym.  

DODATKOWO:  

Zapraszamy do bezpłatnego zwiedzania Izby Oświęcimskiej oraz minimuzeum z multimedialną makietą goleszowskiej fabryki cementu. Szczegółowe informacje pod numerem tel. 728 657 251. Rezerwacje przyjmowane są także mailowo: goleszow@silesia.travel          

ORGANIZUJESZ WYDARZENIE NA TERENIE GMINY GOLESZÓW? 
DAJ NAM ZNAĆ: media@goleszow.pl oraz promocja@goleszow.pl 

Najbliższe imprezy i wydarzenia

20.07 2024

Gramy dla Kubusia

godz. 15:00
Goleszów, ul. Sportowa 2
Wszystkie imprezy

Panorama goleszowska

Lipiec 2024

W lipcowym wydaniu Panoramy Goleszowskiej uwadze Czytelników polecamy wiele ciekawych artykułów i informacji istotnych dla mieszkańców gminy. Są to m.in. bieżące wiadomości samorządowe oraz relacje z imprez i jubileuszy, jakie odbywały się w ciągu ostatnich kilku tygodni. Wyjątkowi goście, jakich zobaczyć można w aktualnym, wakacyjnym numerze to niewątpliwie absolwenci wszystkich przedszkoli z terenu naszej gminy.

Archiwalne numery
Przejdź do serwisu Facebook - strona zostanie otwarta w nowej karcie