Czcionka:
Urząd Gminy Goleszów
ul. 1 Maja 5, 43-440 Goleszów
tel. +48 33 479 05 10 do 13
fax. +48 33 479 05 16

Podpisano umowę na remont kolejnego odcinka ulicy Rolniczej w Puńcowie

W dniu dzisiejszym wójt Sylwia Cieślar podpisała umowę na modernizację kolejnego fragmentu ulicy Rolniczej w Puńcowie.

Po odremontowaniu pierwszego odcinka tej gminnej drogi jesienią ubiegłego roku, przyszła pora na odnowienie następnych 331 mb nawierzchni. Zakres robót, podobnie jak na pierwszym odcinku, będzie obejmował m.in. stabilizację istniejącego gruntu, nałożenie dwóch warstw asfaltu oraz utwardzenie poboczy.

Inwestycja zostanie częściowo sfinansowana dzięki środkom z Funduszu Rozwoju Obszarów Wiejskich (FOGR), pozyskanym przez Gminę Goleszów.

Najbliższe imprezy i wydarzenia

22.04 2024

Wystawa prac plastycznych dzieci

godz. 8:00
Gminny Ośrodek Kultury
26.04 2024

Jubileuszowa wieczorynka w GOK-u

godz. 16:30
Gminny Ośrodek Kultury
Wszystkie imprezy

Panorama goleszowska

Kwiecień 2024

W kwietniowej Panoramie Goleszowskiej przeczytać można m.in. zestawienie wyników wyborów samorządowych w gminie Goleszów. Nie brakuje też istotnych dla mieszkańców komunikatów urzędowych oraz informacji o zapowiadanych i trwających inwestycjach gminnych, wartościowych inicjatywach społecznych, a także o otwarciu kolejnego gminnego klubu Senior+. Przedstawiamy również wyniki różnorodnych konkursów i zawodów oraz sukcesy sportowe naszych mieszkańców z ostatnich kilku tygodni. W wywiadzie, o tym, jak powstały publikacje o Goleszowie, Bażanowicach i Puńcowie opowiada redaktor serii jubileuszowej „Moje miejsce na ziemi” zastępca wójta gminy Goleszów dr hab. Rafał Glajcar.

Archiwalne numery
Przejdź do serwisu Facebook - strona zostanie otwarta w nowej karcie