Czcionka:
Urząd Gminy Goleszów
ul. 1 Maja 5, 43-440 Goleszów
tel. +48 33 479 05 10 do 13
fax. +48 33 479 05 16

Piknik w Puńcowie

7 czerwca boisko Przedszkola Publicznego w Puńcowie zamieniło się w wioskę Smerfów. Tego dnia odbył się w tam IX Rodzinny Piknik Przedszkolny - tym razem pod nazwą „W Smerfnym Świecie”. Dzieci wraz z nauczycielami i pracownikami przedszkola przedstawili wspaniałe widowisko taneczno- muzyczne o tych małych, niebieskich istotach.

Na gości czekał smacznie zaopatrzony bufet, Miś Puńcuś, dmuchańce, baloniki, warkoczyki i tatuaże. Wymagający strażacki tor przeszkód przygotowała Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza z Puńcowa, zaś strażacy z OSP Puńców zaprezentowali najmłodszym wóz strażacki.

W pikniku wzięli udział przedstawiciele loklanego samorządu: wójt Sylwia Cieślar, przewodnicząca rady Elżbieta Duraj oraz radni Renata Hanus, Ryszard Florczykiewicz i Andrzej Maciejczek, który zrobił dla dzieci niesamowite formy z balonów.

Fotoreportaż z wydarzenia https://goleszow.pl/fotoreportaze/piknik-przedszkolny-w-puncowie 

Najbliższe imprezy i wydarzenia

25.06 2024

Kamila Lesiak - spotkanie autorskie w Gminnej Bibliotece Publicznej w Goleszowie

godz. 16:30
Gminna Biblioteka Publiczna w Goleszowie
29.06 2024

Plaża Goleszów party oraz dzień dziecka w gminie Goleszów

godz. 14:00
Goleszów - teren przy Urzędzie Gminy w Goleszowie
Wszystkie imprezy

Panorama goleszowska

Czerwiec 2024

Przełom maja i czerwca to czas, kiedy nasza gmina tętni życiem, a kalendarz wydarzeń pęka w szwach od różnorodnych inicjatyw. W tym numerze zapraszamy do zapoznania się z relacjami z imprez, które odbywały się w ostatnim czasie, a były to m.in. gminne i powiatowe uroczystości strażackie, pikniki i festyny szkolne oraz sportowe, a także różnorodne zawody i konkursy. Nie brakuje również istotnych informacji i podpowiedzi urzędowych oraz zapowiedzi nadchodzących wydarzeń kulturalnych i sportowych. Na stronie 22. można zobaczyć uśmiechniętych ósmoklasistów, którzy właśnie opuszczają progi gminnych podstawówek. Niestety, musimy również wspomnieć o gwałtownej ulewie, która na początku czerwca wyrządziła znaczące szkody na terenie naszej gminy. Chcemy wyrazić naszą solidarność z poszkodowanymi mieszkańcami oraz podziękować wszystkim, którzy zaangażowali się w pomoc i wsparcie podczas tej trudnej sytuacji.
Redakcja

Archiwalne numery
Przejdź do serwisu Facebook - strona zostanie otwarta w nowej karcie