Czcionka:
Urząd Gminy Goleszów
ul. 1 Maja 5, 43-440 Goleszów
tel. +48 33 479 05 10 do 13
fax. +48 33 479 05 16

Piknik sportowy w Goleszowie

8 czerwca w Goleszowie odbył się Piknik sportowy. Na początku wydarzenia osoby chętne wzięły udział w konkurencjach dla publiczności przygotowanych na boiskach sportowych wokół siedziby LKS Goleszów: tor przeszkód, rzut piłką do kosza, skakanka, bieg z jajkiem i z taczką. Wszyscy, którzy rywalizowali w tych dyscyplinach mogli skorzystać z bezpłatnego poczęstunku, a najlepsi otrzymali nagrody rzeczowe.

Bezpłatne malowanie twarzy dla dzieci, możliwość skorzystania z dużego dmuchańca, stoiska gastronomiczne oraz dyskoteka to tylko część atrakcji z których goście pikniku mogli skorzystać w tym dniu przy ul. Sportowej w Goleszowie. 

Organizatorem całości był LKS Goleszów.

Najbliższe imprezy i wydarzenia

25.06 2024

Kamila Lesiak - spotkanie autorskie w Gminnej Bibliotece Publicznej w Goleszowie

godz. 16:30
Gminna Biblioteka Publiczna w Goleszowie
29.06 2024

Plaża Goleszów party oraz dzień dziecka w gminie Goleszów

godz. 14:00
Goleszów - teren przy Urzędzie Gminy w Goleszowie
Wszystkie imprezy

Panorama goleszowska

Czerwiec 2024

Przełom maja i czerwca to czas, kiedy nasza gmina tętni życiem, a kalendarz wydarzeń pęka w szwach od różnorodnych inicjatyw. W tym numerze zapraszamy do zapoznania się z relacjami z imprez, które odbywały się w ostatnim czasie, a były to m.in. gminne i powiatowe uroczystości strażackie, pikniki i festyny szkolne oraz sportowe, a także różnorodne zawody i konkursy. Nie brakuje również istotnych informacji i podpowiedzi urzędowych oraz zapowiedzi nadchodzących wydarzeń kulturalnych i sportowych. Na stronie 22. można zobaczyć uśmiechniętych ósmoklasistów, którzy właśnie opuszczają progi gminnych podstawówek. Niestety, musimy również wspomnieć o gwałtownej ulewie, która na początku czerwca wyrządziła znaczące szkody na terenie naszej gminy. Chcemy wyrazić naszą solidarność z poszkodowanymi mieszkańcami oraz podziękować wszystkim, którzy zaangażowali się w pomoc i wsparcie podczas tej trudnej sytuacji.
Redakcja

Archiwalne numery
Przejdź do serwisu Facebook - strona zostanie otwarta w nowej karcie