Czcionka:
Urząd Gminy Goleszów
ul. 1 Maja 5, 43-440 Goleszów
tel. +48 33 479 05 10 do 13
fax. +48 33 479 05 16

Otwarcie miejsca rekreacji i relaksu w Goleszowie

Wójt Sylwia Cieślar zaprasza na uroczyste otwarcie nowego miejsca rekreacyjnego za Gminnym Ośrodkiem Kultury w Goleszowie, które odbędzie się 27 sierpnia o godzinie 13.00. Na wszystkich przybyłych czekać będą darmowe atrakcje: popcorn, wata cukrowa, bańki mydlarnie i wiele animacji dla milusińskich.

W nowym miejscu rekreacji i relaksu można będzie miło spędzić czas przy tężni solankowej lub zrelaksować się na ławeczce jubileuszowej oraz hamakach.

Dla najmłodszych dostępny będzie bogato wyposażony w nowoczesne przyrządy plac zabaw, na którym znajdują się huśtawki, trampoliny, zjeżanie, karuzela, zjazd linowy Tyrolka i wiele innych.  

Osoby lubiące aktywny wypoczynek będą mogły skorzystać z siłowni na świeżym powietrzy lub stacji do ładowania rowerów oraz hulajnóg elektrycznych.

Do stylowego amfiteatru zapraszać będziemy na wiele atrakcyjnych wydarzeń kulturalnych.

Najbliższe imprezy i wydarzenia

22.04 2024

Wystawa prac plastycznych dzieci

godz. 8:00
Gminny Ośrodek Kultury
26.04 2024

Jubileuszowa wieczorynka w GOK-u

godz. 16:30
Gminny Ośrodek Kultury
Wszystkie imprezy

Panorama goleszowska

Kwiecień 2024

W kwietniowej Panoramie Goleszowskiej przeczytać można m.in. zestawienie wyników wyborów samorządowych w gminie Goleszów. Nie brakuje też istotnych dla mieszkańców komunikatów urzędowych oraz informacji o zapowiadanych i trwających inwestycjach gminnych, wartościowych inicjatywach społecznych, a także o otwarciu kolejnego gminnego klubu Senior+. Przedstawiamy również wyniki różnorodnych konkursów i zawodów oraz sukcesy sportowe naszych mieszkańców z ostatnich kilku tygodni. W wywiadzie, o tym, jak powstały publikacje o Goleszowie, Bażanowicach i Puńcowie opowiada redaktor serii jubileuszowej „Moje miejsce na ziemi” zastępca wójta gminy Goleszów dr hab. Rafał Glajcar.

Archiwalne numery
Przejdź do serwisu Facebook - strona zostanie otwarta w nowej karcie