Czcionka:
Urząd Gminy Goleszów
ul. 1 Maja 5, 43-440 Goleszów
tel. +48 33 479 05 10 do 13
fax. +48 33 479 05 16

Nowe instalacje na placu zabaw w Kozakowicach Dolnych

Na terenie sportowo-rekreacyjnym w Kozakowicach Dolnych zmodernizowano plac zabaw. Stare, zużyte instalacje zastąpiono nowymi zestawami zabawowymi.

W najbliższych dniach najmłodsi mieszkańcy będą mogli korzystać z nowych huśtawek oraz zestawu ze zjeżdżalniami i torami przeszkód. Obecnie trwa jeszcze proces zasychania betonu, który umożliwi stabilne i bezpieczne korzystanie z atrakcji. Spodziewamy się, że już w najbliższych dniach rodziny z dziećmi będą mogły spędzać aktywnie czas na nowym placu zabaw. Zbliżająca się wiosna będzie dodatkowo sprzyjała zabawom i radosnej aktywności na świeżym powietrzu.

Najbliższe imprezy i wydarzenia

15.02 2024

Wystawa prac plastycznych Martyny Michalik

godz. 7:00 do 15.03.2024
Gminny Ośrodek Kultury w Goleszowie
Wszystkie imprezy

Panorama goleszowska

Luty 2024

Zapraszamy do lektury aktualnego numeru "Panoramy Goleszowskiej". Wśród wielu istotnych dla mieszkańców informacji, zawiera on m.in. szczegółowe terminy rekrutacji do gminnych przedszkoli i szkół podstawowych. Uwadze Czytelników polecamy także podsumowanie wydarzeń, które odbyły się w ostatnich tygodniach, takich jak noworoczne spotkania seniorów, jak również wywiad podsumowujący pięcioletnią kadencję wójt gminy Goleszów. Ponadto, w bogatej fotorelacji prezentujemy rekordowy pod względem osiągniętego wyniku finansowego 32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w gminie Goleszów. Zapraszamy do udziału w kolejnych wydarzeniach, zapowiadanych na łamach bieżącego numeru. 

Archiwalne numery
Przejdź do serwisu Facebook - strona zostanie otwarta w nowej karcie