Czcionka:
Urząd Gminy Goleszów
ul. 1 Maja 5, 43-440 Goleszów
tel. +48 33 479 05 10 do 13
fax. +48 33 479 05 16

Nasi na XVIII Międzynarodowym Memoriale Łuczniczym Mieczysława Nowakowskiego w Warszawie

W sobotę, 25 maja na warszawskich torach łuczniczych Stowarzyszenia „Łuczniczy Marymont” odbył się XVIII Międzynarodowy Memoriał Mieczysława Nowakowskiego, w którym tradycyjnie udział wzięli reprezentanci LUKS Orlik Goleszów. W konkurencji łuków bloczkowych nasza reprezentantka Anna Stanieczek wywalczyła 2. miejsce, a w konkurencji łuków barebow Krystyna Olszar-Hałat uplasowała się na 4. pozycji. Ogromne gratulacje dla wszystkich zawodników goleszowskiego klubu, którzy na każdych zawodach prezentują wspaniałą formę i ogromne zaangażowanie w osiąganiu najlepszych wyników.
 
Fot. LUKS Orlik Goleszów

Najbliższe imprezy i wydarzenia

25.06 2024

Kamila Lesiak - spotkanie autorskie w Gminnej Bibliotece Publicznej w Goleszowie

godz. 16:30
Gminna Biblioteka Publiczna w Goleszowie
29.06 2024

Plaża Goleszów party oraz dzień dziecka w gminie Goleszów

godz. 14:00
Goleszów - teren przy Urzędzie Gminy w Goleszowie
Wszystkie imprezy

Panorama goleszowska

Czerwiec 2024

Przełom maja i czerwca to czas, kiedy nasza gmina tętni życiem, a kalendarz wydarzeń pęka w szwach od różnorodnych inicjatyw. W tym numerze zapraszamy do zapoznania się z relacjami z imprez, które odbywały się w ostatnim czasie, a były to m.in. gminne i powiatowe uroczystości strażackie, pikniki i festyny szkolne oraz sportowe, a także różnorodne zawody i konkursy. Nie brakuje również istotnych informacji i podpowiedzi urzędowych oraz zapowiedzi nadchodzących wydarzeń kulturalnych i sportowych. Na stronie 22. można zobaczyć uśmiechniętych ósmoklasistów, którzy właśnie opuszczają progi gminnych podstawówek. Niestety, musimy również wspomnieć o gwałtownej ulewie, która na początku czerwca wyrządziła znaczące szkody na terenie naszej gminy. Chcemy wyrazić naszą solidarność z poszkodowanymi mieszkańcami oraz podziękować wszystkim, którzy zaangażowali się w pomoc i wsparcie podczas tej trudnej sytuacji.
Redakcja

Archiwalne numery
Przejdź do serwisu Facebook - strona zostanie otwarta w nowej karcie