Czcionka:
Urząd Gminy Goleszów
ul. 1 Maja 5, 43-440 Goleszów
tel. +48 33 479 05 10 do 13
fax. +48 33 479 05 16

Moherowe Berety bawiły publiczność w Goleszowie

W miniony piątek, mieszkańcy gminy Goleszów i pobliskich miejscowości mieli okazję spędzić wieczór na wesoło. W Gminnym Ośrodku Kultury zagościł Kabaret Moherowe Berety. Licznie przybyła publiczność przywitana została kawą i ciastem, a następnie wypełniła salę do ostatniego miejsca. Na widowni pojawili się m.in. członkinie miejscowych kół gospodyń wiejskich, a także członkowie klubów seniora z Dzięgielowa, Cisownicy i Bażanowic. 

Blisko dwie godziny trwał występ muzyczno-rozrywkowy, pełen humoru, zabawnych skeczy i piosenek. Publiczność wraz z aktorami stworzyła niesamowitą atmosferę. Wszyscy bawili się fantastycznie, bijąc brawa i śmiejąc się do łez.

Najbliższe imprezy i wydarzenia

15.02 2024

Wystawa prac plastycznych Martyny Michalik

godz. 7:00 do 15.03.2024
Gminny Ośrodek Kultury w Goleszowie
Wszystkie imprezy

Panorama goleszowska

Luty 2024

Zapraszamy do lektury aktualnego numeru "Panoramy Goleszowskiej". Wśród wielu istotnych dla mieszkańców informacji, zawiera on m.in. szczegółowe terminy rekrutacji do gminnych przedszkoli i szkół podstawowych. Uwadze Czytelników polecamy także podsumowanie wydarzeń, które odbyły się w ostatnich tygodniach, takich jak noworoczne spotkania seniorów, jak również wywiad podsumowujący pięcioletnią kadencję wójt gminy Goleszów. Ponadto, w bogatej fotorelacji prezentujemy rekordowy pod względem osiągniętego wyniku finansowego 32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w gminie Goleszów. Zapraszamy do udziału w kolejnych wydarzeniach, zapowiadanych na łamach bieżącego numeru. 

Archiwalne numery
Przejdź do serwisu Facebook - strona zostanie otwarta w nowej karcie