Czcionka:
Urząd Gminy Goleszów
ul. 1 Maja 5, 43-440 Goleszów
tel. +48 33 479 05 10 do 13
fax. +48 33 479 05 16

Młodzi skoczkowie podczas finałów Orlen Cup Kids w Wiśle

W niedzielę, 17 września na kompleksie skoczni narciarskich w Wiśle-Centrum oraz trasach biegowych na Jonidle odbyła się ostatnia tego lata edycja zawodów ORLEN Cup Kids. Cykl tych zawodów rozgrywany jest w ramach Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej - "ORLEN Szukamy Następców Mistrza".

W IV letniej edycji znów bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy LKS Olimpia Goleszów. Wśród młodszych chłopców srebrny medal wywalczył Patryk Waszek, który w kombinacji norweskiej zajął również wysokie, czwarte miejsce w swojej kategorii. Wśród starszych chłopców piąte miejsce przypadło Grzegorzowi Grzance. Serdecznie gratulujemy naszym laureatom i trenerom, jak i pozostałym zawodnikom, którzy dzielnie reprezentowali goleszowski klub podczas niedzielnych zawodów. A są to: Justyna Niemczyk, Dawid Włodyka, Arkadiusz Szturc i Wojciech Gabrych.

 

Najbliższe imprezy i wydarzenia

22.04 2024

Wystawa prac plastycznych dzieci

godz. 8:00
Gminny Ośrodek Kultury
26.04 2024

Jubileuszowa wieczorynka w GOK-u

godz. 16:30
Gminny Ośrodek Kultury
Wszystkie imprezy

Panorama goleszowska

Kwiecień 2024

W kwietniowej Panoramie Goleszowskiej przeczytać można m.in. zestawienie wyników wyborów samorządowych w gminie Goleszów. Nie brakuje też istotnych dla mieszkańców komunikatów urzędowych oraz informacji o zapowiadanych i trwających inwestycjach gminnych, wartościowych inicjatywach społecznych, a także o otwarciu kolejnego gminnego klubu Senior+. Przedstawiamy również wyniki różnorodnych konkursów i zawodów oraz sukcesy sportowe naszych mieszkańców z ostatnich kilku tygodni. W wywiadzie, o tym, jak powstały publikacje o Goleszowie, Bażanowicach i Puńcowie opowiada redaktor serii jubileuszowej „Moje miejsce na ziemi” zastępca wójta gminy Goleszów dr hab. Rafał Glajcar.

Archiwalne numery
Przejdź do serwisu Facebook - strona zostanie otwarta w nowej karcie