Czcionka:
Urząd Gminy Goleszów
ul. 1 Maja 5, 43-440 Goleszów
tel. +48 33 479 05 10 do 13
fax. +48 33 479 05 16

Minionki rozrabiają w Lesznej Górnej

Gminna Biblioteka Publiczna w Goleszowie, Wójt Gminy Goleszów, Sołtys i Rada Sołecka Lesznej Górnej, a także jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Lesznej Górnej zapraszają na wakacyjny seans kina plenerowego, podczas którego wyświetlony zostanie film animowany pt. "Minionki rozrabiają".

Kino plenerowe w Lesznej odbędzie się w piątek, 18 sierpnia o godz. 20:00 na placu przy Transgranicznym Centrum Szkolenia Strażaków, jednak już od godz. 19:30 na uczestników czekać będą dodatkowe atrakcje i poczęstunek. Wstęp wolny!

Dla uczestników kina plenerowego dostępne będą leżaki w ograniczonej ilości. W przypadku niekorzystnych warunków pogodowych seans może być przełożony na inny termin.

Najbliższe imprezy i wydarzenia

22.04 2024

Wystawa prac plastycznych dzieci

godz. 8:00
Gminny Ośrodek Kultury
26.04 2024

Jubileuszowa wieczorynka w GOK-u

godz. 16:30
Gminny Ośrodek Kultury
Wszystkie imprezy

Panorama goleszowska

Kwiecień 2024

W kwietniowej Panoramie Goleszowskiej przeczytać można m.in. zestawienie wyników wyborów samorządowych w gminie Goleszów. Nie brakuje też istotnych dla mieszkańców komunikatów urzędowych oraz informacji o zapowiadanych i trwających inwestycjach gminnych, wartościowych inicjatywach społecznych, a także o otwarciu kolejnego gminnego klubu Senior+. Przedstawiamy również wyniki różnorodnych konkursów i zawodów oraz sukcesy sportowe naszych mieszkańców z ostatnich kilku tygodni. W wywiadzie, o tym, jak powstały publikacje o Goleszowie, Bażanowicach i Puńcowie opowiada redaktor serii jubileuszowej „Moje miejsce na ziemi” zastępca wójta gminy Goleszów dr hab. Rafał Glajcar.

Archiwalne numery
Przejdź do serwisu Facebook - strona zostanie otwarta w nowej karcie