Czcionka:
Urząd Gminy Goleszów
ul. 1 Maja 5, 43-440 Goleszów
tel. +48 33 479 05 10 do 13
fax. +48 33 479 05 16

Memoriał Jana Śliwki

W sobotę, 19 sierpnia na akwenie TON w Goleszowie odbyły się Zawody wędkarskie "Memoriał Jana Śliwki". W rywalizacji wzięło udział prawie 30 zawodników. W trakcie 4 godzin, zawodnicy złowili m.in. karpie i amury, które po zważeniu zostały wpuszczone ponownie do wody. 

Najlepszym wędkarzem tego wydarzenia okazał się Marek Winiarski. Drugie miejsce wywalczył Andrzej Maciejczek, a trzecie Krzysztof Owczarz. Tuż za podium uplasowała się Gabriela Owczarz - jedna z dwóch kobiet rywalizujących nad goleszowskim zbiornikiem. Dyplomy trafiły również do 5. i 6. wędkarza - Dariusza Dziąćko i Grzegorza Winiarskiego.

Nagrody wręczali żona i córka goleszowskiego lekarza - Danuta Śliwka i Elżbieta Duraj oraz Wójt Gminy Goleszów Sylwia Cieślar. 

Całość zorganizowało Towarzystwo Wędkarskie TON, przy wsparciu Gminy Goleszów.

Najbliższe imprezy i wydarzenia

22.04 2024

Wystawa prac plastycznych dzieci

godz. 8:00
Gminny Ośrodek Kultury
26.04 2024

Jubileuszowa wieczorynka w GOK-u

godz. 16:30
Gminny Ośrodek Kultury
Wszystkie imprezy

Panorama goleszowska

Kwiecień 2024

W kwietniowej Panoramie Goleszowskiej przeczytać można m.in. zestawienie wyników wyborów samorządowych w gminie Goleszów. Nie brakuje też istotnych dla mieszkańców komunikatów urzędowych oraz informacji o zapowiadanych i trwających inwestycjach gminnych, wartościowych inicjatywach społecznych, a także o otwarciu kolejnego gminnego klubu Senior+. Przedstawiamy również wyniki różnorodnych konkursów i zawodów oraz sukcesy sportowe naszych mieszkańców z ostatnich kilku tygodni. W wywiadzie, o tym, jak powstały publikacje o Goleszowie, Bażanowicach i Puńcowie opowiada redaktor serii jubileuszowej „Moje miejsce na ziemi” zastępca wójta gminy Goleszów dr hab. Rafał Glajcar.

Archiwalne numery
Przejdź do serwisu Facebook - strona zostanie otwarta w nowej karcie