Czcionka:
Urząd Gminy Goleszów
ul. 1 Maja 5, 43-440 Goleszów
tel. +48 33 479 05 10 do 13
fax. +48 33 479 05 16

Lokale wyborcze czynne 7 kwietnia w godz. 07.00-21.00

W związku z wyborami  do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw oraz wójtów, które odbędą się 7 kwietnia, podajemy do wiadomości wyborców informację o numerach oraz granicach obwodów głosowania, wyznaczonych siedzibach obwodowych komisji wyborczych.

Lokale wyborcze czynne będą 7 kwietnia w godz. 7.00-21.00.

Szczegółowe informaje podajemy poniżej w załączniku oraz w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Goleszów.

  • NUMER OBWODU GŁOSOWANIA: 1
  • Szkoła Podstawowa w Goleszowie ul. Szkolna 2
  • Granice obwodu głosowania: Sołectwo Goleszów Dolny: 1 Maja, Cieszyńska: numery parzysta od 1 do końca, Dworcowa, Jaworowa, Krzywa, Lotnicza, Ławki, Łąkowa, Marglowa, Mostowa, Pilotów, Pocztowa, Pod Chełmem, Polna, Prosta, Rolnicza, Sportowa, Strażacka, Szkolna, Wierzbowa, Wolności, Żniwna, Żytnia, Astrów, Fiołków, Kamieniecka, Malinowa, Miodowa, Narcyzów, Ogrodowa, Piekarnicza, Przemysłowa, Radoniowa, Rzeczna, Spokojna, Spółdzielcza, Storczyków, Tylipanów, Ustrońska: numery nieparzyste od 1A do 45 i numer 48A
  • NUMER OBWODU GŁOSOWANIA: 2
  • Gminny Ośrodek Kultury w Goleszowie ul. Cieszyńska 25
  • Granice obwodu głosowania: Sołectwo Goleszów Górny: Cieszyńska: numery nieparzyste od 1 do końca, Fabryczna, Folwarczna, Grabowa, Kasztanowa, Kolejowa, Krótka, Lawendowa, Leśna, Nowalijek, Robotnica, Różana, Szeroka, Targoniny, Wąska, Zakładowa, Źródlana, Cicha, Gajowa, Górska, Jasna, Nad Tonem, Olimpijska, Olszowa, Pochyła, Pod Goruszką, Sadowa, Słoneczna, Stroma, Ustrońska: numery parzyste od 2 do 48, Zielona
  • NUMER OBWODU GŁOSOWANIA: 3
  • Dom Ludowy, Goleszów ul. Osiedlowa 13
  • Granice obwodu głosowania: Sołectwo Goleszów Równia: Boczna, Brzozowa, Bukowa, Kozakowicka, Makowa, Obrzeżna, Orzechowa, Osiedlowa, Przelotowa, Pszenna, Równa, Skrajna, Świerkowa, Ustrońska: numer 47 u wszystkie numery od 49, Wałowa, Wiejska
  • NUMER OBWODU GŁOSOWANIA: 4
  • OSP Bażanowice ul. Cieszyńska 17
  • Granice obwodu głosowania: Sołectwo Bażanowice: Astrów, Bażantów, Brzegowa, Cieszyńska, Dębowa, Długa, Dworska, Fiołków, Folwarczna, Kempka, Kolonia, Kościelna, Krótka, Leśna, Objazdowa, Ogrodzka, Osiedlowa, Pawła Stalmacha, Pod Cierniem, Polna, Potoczki, Potokowa, Rolnicza, Sadowa, Skotnia, Słoneczna, Spacerowa, Spokojna, Stroma, Strzelbin, Szkolna, Targoniny, Tulipanów, Zamkowa, Zielona
  • NUMER OBWODU GŁOSOWANIA: 5
  • OSP Kozakowice Górne ul. dra Andrzeja Cinciały 35
  • Granice obwodu głosowania: Sołectwo Kozakowice: Biała, Główna, Kasztanowa, Ogrodowa, Rolnicza, Słoneczna, Stawowa, Wierzbowa, dra Andrzeja Cinciały, Kozakowicka, Osiedlowa, Polna, Wałowa, Wesoła
  • NUMER OBWODU GŁOSOWANIA: 6
  • Szkoła Podstawowa, Kisielów ul. Wiejska 8
  • Granice obwodu głosowania: Sołectwo Kisielów: Brzezina, Cesarska, Główna, Goleszowska, Graniczna, Krótka, Morawiny, Osiedlowa, Polna, Prosta, Słoneczna, Sosnowa, Spacerowa, Spokojna, Sportowa, Stroma, Widokowa, Wiejska, Wspólna
  • NUMER OBWODU GŁOSOWANIA: 7
  • OSP Godziszów ul. Tęczowa 29
  • Granice obwodu głosowania: Sołectwo Godziszów: Barwna, Bładnicka, Centralna, Gazdów, Godziszowska, Kalinowa, Kasztanowa, Lotnicza, Malownicza, Młyńska, Nad Stawami, Nierodzimska, Nowa, Pod Chełmem, Południowa, Sarnia, Skoczowska, Tęczowa, Zapłocie, Zbożowa
  • NUMER OBWODU GŁOSOWANIA: 8
  • Szkoła Podstawowa, Dzięgielów ul. Cieszyńska 4
  • Granice obwodu głosowania: Sołectwo Dzięgielów: Akacjowa, Boczna, Cieszyńska, Dębowa, Goleszowska, Górna, Graniczna, Kamienna, Kojkowicka, Kościelna, Krótka, ks. Karola Kulisza, Lipowa, Miodowa, Misyjna, Myśliwska, Objazdowa, Ogrodowa, Pasieczna, Polna, Poprzeczna, Prosta, Rolnicza, Słoneczna, Spacerowa, Stroma, Targoniny, Wielodroga, Zamkowa
  • NUMER OBWODU GŁOSOWANIA: 9
  • Punkt Przedszkolny, Puńców ul. Szkolna 2
  • Granice obwodu głosowania: Sołectwo Puńców: Beskidzka, Boczna, Cieszyńska, Dębowa, Długa, Działkowa, Graniczna, Jabłoniowa, Kamienna, Kojkowicka, Kręta, Krótka, Leśna, Lipowa, Łączna, Miła, Myśliwska, Na Skarpie, Ogrodowa, Osiedlowa, Owocowa, Polna, Prosta, Ptasia, Rolnicza, Rzeczna, Sadowa, Skowronków, Spacerowa, Sportowa, Stroma, Szkolna, Widokowa, Wielodroga, Wierzbowa, Wspólna, Wysoka
  • NUMER OBWODU GŁOSOWANIA: 10
  • Świetlica Gminna, Cisownica ul. Cisowa 122
  • Granice obwodu głosowania: Sołectwo Cisownica: Agrestowa, Brzozowa, Budzin, Cisowa, Dzięgielowska, Gołaźnia, Irysów, Jałowcowa, Jana Ożany, Jelenica, Jodłowa, Jury Gajdzicy, Kamieniecka, Klonowa, Krokusów, Krótka, Lawendowa, Machula, Modrzewiowa, Morelowa, Na Kępie, Obrzeżna, Osiedlowa, Pasieki, Pawła Łyżbickiego, Pazuchy, Pod Czantorią, Pod Grodziskiem, Pod Kopieńcem, Pogodna, Poręba, Poselska, Rekreacyjna, Rozdroże, Stara Droga, Tartaczna, Topolowa, Turystyczna, Ustrońska, Wędoły, Zadni Gaj
  • NUMER OBWODU GŁOSOWANIA: 11
  • Świetlica Gminna, Leszna Górna ul. Główna 54
  • Granice obwodu głosowania: Sołectwo Leszna Górna: Główna, Górska, Graniczna, Kamienna, Kropiowicka, Leśna, Letniskowa, Lipowa, Miodowa, Mołczyn, Podlesie, Potok, Słoneczna, Spacerowa, Turystyczna, Wesoła, Widokowa
  • NUMER OBWODU GŁOSOWANIA: 12
  • Ewangelicki Dom Opieki „Emaus”, Dzięgielów ul. Ks. Karola Kulisza 47
  • Granice obwodu głosowania: Ewangelicki Dom Opieki „EMAUS” w Dzięgielowie: ul. Ks. Karola Kulisza nr 47 i nr 70 oraz Diakonat Żeński „Eben-Ezer” w Dzięgielowie ul. Ks. Karola Kulisza nr 45

Najbliższe imprezy i wydarzenia

22.04 2024

Wystawa prac plastycznych dzieci

godz. 8:00
Gminny Ośrodek Kultury
26.04 2024

Jubileuszowa wieczorynka w GOK-u

godz. 16:30
Gminny Ośrodek Kultury
Wszystkie imprezy

Panorama goleszowska

Kwiecień 2024

W kwietniowej Panoramie Goleszowskiej przeczytać można m.in. zestawienie wyników wyborów samorządowych w gminie Goleszów. Nie brakuje też istotnych dla mieszkańców komunikatów urzędowych oraz informacji o zapowiadanych i trwających inwestycjach gminnych, wartościowych inicjatywach społecznych, a także o otwarciu kolejnego gminnego klubu Senior+. Przedstawiamy również wyniki różnorodnych konkursów i zawodów oraz sukcesy sportowe naszych mieszkańców z ostatnich kilku tygodni. W wywiadzie, o tym, jak powstały publikacje o Goleszowie, Bażanowicach i Puńcowie opowiada redaktor serii jubileuszowej „Moje miejsce na ziemi” zastępca wójta gminy Goleszów dr hab. Rafał Glajcar.

Archiwalne numery
Przejdź do serwisu Facebook - strona zostanie otwarta w nowej karcie