Czcionka:
Urząd Gminy Goleszów
ul. 1 Maja 5, 43-440 Goleszów
tel. +48 33 479 05 10 do 13
fax. +48 33 479 05 16

Kreatywni seniorzy z klubu Goleszów Równia

Seniorzy w Goleszowie Równi to grupa otwartych, chętnych do współpracy osób, która licznie uczęszcza na organizowane w klubie zajęcia. Aktywnie i z ogromnym zaangażowaniem uczestniczą w oferowanych przez placówkę aktywnościach.

W bieżącym tygodniu członkowie klubu wzięli udział w zajęciach z gimnastyki i jogi. Przygotowali również sałatkę owocową i wykonali ręcznie piękne prace z naturalnych nasion i ziaren. Nowe pomieszczenia klubu mieszczącego się w Domu Ludowym, to funkcjonalne, nowoczesne sale, w których nie tylko odbywać się będą pogadanki, spotkania z ciekawymi ludzmi czy aktywności sportowe, ale także zajęcia kulinarne i edukacyjne, jak również relaks przy kawie, grach planszowych czy dobrej książce. 

Efektem działań nowo powstałego klubu jest wspólna integracja, zabawa, a co za tym idzie mile spędzony czas pełen uśmiechu i radości, czego dowodem są załączone w artykule zdjęcia, wykonane przez koordynatora gminnego Klubu Senior+ w Goleszowie Równi Kludię Kaletę. 

Najbliższe imprezy i wydarzenia

13.05 2024

Emilia Foltyn - autorska wystawa prac plastycznych

godz. 9:00 do 21.06.2024 8:58
Gminny Ośrodek Kultury w Goleszowie
13.05 2024

Geografia w kredensie - Wiesława i Roman Macura

godz. 9:00 do 21.06.2024 9:01
Gminny Ośrodek Kultury w Goleszowie
Wszystkie imprezy

Panorama goleszowska

Maj 2024

Nowe wydanie Panoramy Goleszowskiej zawiera m.in. relację z pierwszej sesji Rady Gminy Goleszów w nowym składzie, podczas której miało miejsce uroczyste zaprzysiężenie wójt Sylwii Cieślar ponownie wybranej na to stanowisko. Ponadto w majowym numerze nie brakuje przeglądu aktualności oraz relacji z różnorodnych wydarzeń, które zainteresują zarówno młodszych, jak i starszych mieszkańców gminy. Wyjątkowy wywiad z przewodniczącą Młodzieżowej Rady Gminy rzuca światło na zaangażowanie młodych mieszkańców w życie samorządowe lokalnej społeczności.

Zapraszamy do lektury!

Archiwalne numery
Przejdź do serwisu Facebook - strona zostanie otwarta w nowej karcie