Czcionka:
Urząd Gminy Goleszów
ul. 1 Maja 5, 43-440 Goleszów
tel. +48 33 479 05 10 do 13
fax. +48 33 479 05 16

Konkurs na najpiękniejszą bombkę choinkową rozstrzygnięty

Prezentujemy wyniki konkursu plastycznego na najpiękniejszą bombkę choinkową zorganizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury w Goleszowie. Spośród 188 uczestników konkursu jury w składzie: Sylwia Cieślar - Wójt Gminy Goleszów oraz Urszula Malik i Karolina Marzec, wyłoniło dwanaścioro laureatów, z podziałem na trzy kategorie wiekowe. Wręczenie nagród nastąpi w dniu 8 grudnia 2023 podczas gminnego „Rozświetlenia choinki”.

Przedszkolaki:

I miejsce –  Helena Hintz

II miejsce –  Maksymilian Gwazdacz

III miejsce – Kamil Gajdzica

Wyróżnienie – Oliwia Karasińska

Klasy 1-3 :

I miejsce –  Agata Gołyszny

II miejsce –  Antoni Juroszek

III miejsce – Milena Pajdzik

Wyróżnienie – Sara Gaś

Klasy 4-8:

I miejsce – Stanisław Śliż

II miejsce – Emilia Foltyn

III miejsce – Amelia Laszczak

wyróżnienie – Tymoteusz Galej                                     

Zachęcamy do obejrzenia prac konkursowych, które wystawione są w GOK-u do 6 stycznia przyszłego roku.

 

Najbliższe imprezy i wydarzenia

13.05 2024

Emilia Foltyn - autorska wystawa prac plastycznych

godz. 9:00 do 21.06.2024 8:58
Gminny Ośrodek Kultury w Goleszowie
13.05 2024

Geografia w kredensie - Wiesława i Roman Macura

godz. 9:00 do 21.06.2024 9:01
Gminny Ośrodek Kultury w Goleszowie
Wszystkie imprezy

Panorama goleszowska

Czerwiec 2024

Przełom maja i czerwca to czas, kiedy nasza gmina tętni życiem, a kalendarz wydarzeń pęka w szwach od różnorodnych inicjatyw. W tym numerze zapraszamy do zapoznania się z relacjami z imprez, które odbywały się w ostatnim czasie, a były to m.in. gminne i powiatowe uroczystości strażackie, pikniki i festyny szkolne oraz sportowe, a także różnorodne zawody i konkursy. Nie brakuje również istotnych informacji i podpowiedzi urzędowych oraz zapowiedzi nadchodzących wydarzeń kulturalnych i sportowych. Na stronie 22. można zobaczyć uśmiechniętych ósmoklasistów, którzy właśnie opuszczają progi gminnych podstawówek. Niestety, musimy również wspomnieć o gwałtownej ulewie, która na początku czerwca wyrządziła znaczące szkody na terenie naszej gminy. Chcemy wyrazić naszą solidarność z poszkodowanymi mieszkańcami oraz podziękować wszystkim, którzy zaangażowali się w pomoc i wsparcie podczas tej trudnej sytuacji.
Redakcja

Archiwalne numery
Przejdź do serwisu Facebook - strona zostanie otwarta w nowej karcie