Czcionka:
Urząd Gminy Goleszów
ul. 1 Maja 5, 43-440 Goleszów
tel. +48 33 479 05 10 do 13
fax. +48 33 479 05 16

Koncert galowy "Niepodległa, Niepokorna"

W dniu 11 listopada o godzinie 16.00 w sali widowiskowej  Gminnego Ośrodka Kultury w Goleszowie odbędzie się koncert galowy II edycji konkursu pieśni legionowych i powstańczych "Niepodległa,Niepokorna". 

Przypominamy, że 3 listopada odbyła się II edycja konkursu "Niepokorna, Niepodległa". Na scenie zaprezentowało się ok. 120 artystów m.in. z przedszkoli i szkół podstawowych z terenu naszej gminy. Wystąpili w trzech kategoriach: soliści, duety, zespoły.  

Podczas sobotnich uroczystości poznamy zwycięzców konkursu, czemu towarzyszyć będzie rozdanie nagród, a także występ laureatów.

W imieniu organizatorów, dzieci oraz młodzieży, serdecznie zapraszamy na to podniosłe wydarzenie.

Wstęp wolny.

 

Najbliższe imprezy i wydarzenia

15.02 2024

Wystawa prac plastycznych Martyny Michalik

godz. 7:00 do 15.03.2024
Gminny Ośrodek Kultury w Goleszowie
Wszystkie imprezy

Panorama goleszowska

Luty 2024

Zapraszamy do lektury aktualnego numeru "Panoramy Goleszowskiej". Wśród wielu istotnych dla mieszkańców informacji, zawiera on m.in. szczegółowe terminy rekrutacji do gminnych przedszkoli i szkół podstawowych. Uwadze Czytelników polecamy także podsumowanie wydarzeń, które odbyły się w ostatnich tygodniach, takich jak noworoczne spotkania seniorów, jak również wywiad podsumowujący pięcioletnią kadencję wójt gminy Goleszów. Ponadto, w bogatej fotorelacji prezentujemy rekordowy pod względem osiągniętego wyniku finansowego 32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w gminie Goleszów. Zapraszamy do udziału w kolejnych wydarzeniach, zapowiadanych na łamach bieżącego numeru. 

Archiwalne numery
Przejdź do serwisu Facebook - strona zostanie otwarta w nowej karcie