Czcionka:
Urząd Gminy Goleszów
ul. 1 Maja 5, 43-440 Goleszów
tel. +48 33 479 05 10 do 13
fax. +48 33 479 05 16

Kolejny etap remontu ulicy Kojkowickiej w Puńcowie

Nieprzerwanie trwają prace związane z remontem ul. Kojkowickiej w Puńcowie. Jednym z ważnych etapów tej gminnej inwestycji jest budowa mostu nad Puńcówką. Została już utworzona jego płyta główna. 

Inwestycja obejmuje również 2-km odcinek drogi, remontowanej etapowo. Wymieniona zostanie m.in. podbudowa oraz poszerzona jezdnia. Całość przedsięwzięcia uwzględnia także wykonanie oświetlenia ulicznego, nowego chodnika oraz ścieżki rowerowej.

Efektem prac będzie kolejna, nowoczesna infrastruktura drogowa na terenie naszej gminy, która usprawni komunikację i komfort życia mieszkańców. Wykonawca robót prosi uczestników ruchu o cierpliwość i wyrozumiałość na czas trwania remontu. Inwestycja zostanie zrealizowana dzięki środkom zewnetrznym pozyskanym przez Gminę Goleszów.

Najbliższe imprezy i wydarzenia

08.12 2023

Rozświetlenie choinki w gminie Goleszów

godz. 16:00
Plac przy Urzędzie Gminy w Goleszowie
09.12 2023

Spotkanie świąteczne i kiermasz w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Cisownicy

godz. 17:00
Zespół Szkolno-Przedszkolnym w Cisownicy
Wszystkie imprezy

Panorama goleszowska

Listopad 2023

Listopadowy numer Panoramy informuje m.in. o tym, jak głosowali mieszkańcy naszej gminy w ostatnich wyborach do Sejmu i Senatu. U progu zimy istotne dla wielu mieszkańców będzie również ogłoszenie o sprzedaży groszku węglowego oraz przypomnienie o obowiązkowym przeglądzie kominiarskim. Ponadto w niniejszym numerze nie brakuje doniesień o zakończonych i zaplanowanych inwestycjach w gminie Goleszów, a także relacji z uroczystości i jubileuszy obchodzonych w minionym miesiącu. Zapowiedź wydarzenia, jakim jest rozświetlenie choinki, wieńczy niniejsze wydanie i pozwala przenieść się myślami w nadchodzący magiczny czas…

Archiwalne numery
Przejdź do serwisu Facebook - strona zostanie otwarta w nowej karcie