Czcionka:
Urząd Gminy Goleszów
ul. 1 Maja 5, 43-440 Goleszów
tel. +48 33 479 05 10 do 13
fax. +48 33 479 05 16

Kolejne sukcesy naszych, młodych skoczków w Zakopanem

W miniony weekend w Zakopanem na obiektach kompleksu Średnia Krokiew i na trasie biegowej COS OPO Zakopane odbyły się kolejne konkursy z cyklu Orlen Cup, podczas których młodzi adepci skoków i kombinacji norweskiej walczyli o tytuły w pięciu kategoriach wiekowych. Wśród uczestników nie zabrakło także reprezentantów Ludowego Klubu Sportowego "Olimpia" Goleszów, wśród których najlepszy okazał się Kamil Waszek zdobywając brązowy medal w kategorii Junior Młodszy (HS105). Dwukrotnie na podium można było zobaczyć także mieszkankę Gminy Goleszów – Nicole Konderlę, która w pierwszym dniu zawodów zajęła 2. miejsce w kategorii kobiet (HS70), a drugiego dnia zdobyła złoty medal dla reprezentowanej przez siebie drużyny AZS AWF Katowice. Dziękujemy wszystkim naszym reprezentantom oraz ich trenerom za zaangażowanie i ciężka pracę oraz gratulujemy osiągniętych sukcesów.

Najbliższe imprezy i wydarzenia

13.05 2024

Emilia Foltyn - autorska wystawa prac plastycznych

godz. 9:00 do 21.06.2024 8:58
Gminny Ośrodek Kultury w Goleszowie
13.05 2024

Geografia w kredensie - Wiesława i Roman Macura

godz. 9:00 do 21.06.2024 9:01
Gminny Ośrodek Kultury w Goleszowie
Wszystkie imprezy

Panorama goleszowska

Czerwiec 2024

Przełom maja i czerwca to czas, kiedy nasza gmina tętni życiem, a kalendarz wydarzeń pęka w szwach od różnorodnych inicjatyw. W tym numerze zapraszamy do zapoznania się z relacjami z imprez, które odbywały się w ostatnim czasie, a były to m.in. gminne i powiatowe uroczystości strażackie, pikniki i festyny szkolne oraz sportowe, a także różnorodne zawody i konkursy. Nie brakuje również istotnych informacji i podpowiedzi urzędowych oraz zapowiedzi nadchodzących wydarzeń kulturalnych i sportowych. Na stronie 22. można zobaczyć uśmiechniętych ósmoklasistów, którzy właśnie opuszczają progi gminnych podstawówek. Niestety, musimy również wspomnieć o gwałtownej ulewie, która na początku czerwca wyrządziła znaczące szkody na terenie naszej gminy. Chcemy wyrazić naszą solidarność z poszkodowanymi mieszkańcami oraz podziękować wszystkim, którzy zaangażowali się w pomoc i wsparcie podczas tej trudnej sytuacji.
Redakcja

Archiwalne numery
Przejdź do serwisu Facebook - strona zostanie otwarta w nowej karcie