Czcionka:
Urząd Gminy Goleszów
ul. 1 Maja 5, 43-440 Goleszów
tel. +48 33 479 05 10 do 13
fax. +48 33 479 05 16

Kolejne sukcesy łuczników reprezentujących Gminę Goleszów oraz LUKS Orlik Goleszów

Tym razem z medalami i ogromną satysfakcją nasi łucznicy wracają z III Rundy Pucharu Polski w łukach bloczkowych i barebow, rozegranej w dniach 19 i 20 sierpnia w Żołędowie. W kategorii łuków bloczkowych kobiet na pierwszym miejscu uplasowała się Anna Stanieczek, a 6. miejsce wśród mężczyzn wywalczył Krystian Mróz. Wysokie wyniki, a przede wszystkim życiowe rekordy osiągnął także Adam Hałat. Z kolei w kategorii łuków barebow 3. miejsce wywalczyła Krystyna Olszar-Hałat. W tej samej kategorii, wśród mężczyzn 8. miejsce zajął Dawid Adamczyk.

Wielkie brawa dla całej naszej reprezentacji, a przede wszystkim dla trenerki naszego Orlika - Anny Stanieczek za świetne przygotowanie zawodników.

Najbliższe imprezy i wydarzenia

22.04 2024

Wystawa prac plastycznych dzieci

godz. 8:00
Gminny Ośrodek Kultury
26.04 2024

Jubileuszowa wieczorynka w GOK-u

godz. 16:30
Gminny Ośrodek Kultury
Wszystkie imprezy

Panorama goleszowska

Kwiecień 2024

W kwietniowej Panoramie Goleszowskiej przeczytać można m.in. zestawienie wyników wyborów samorządowych w gminie Goleszów. Nie brakuje też istotnych dla mieszkańców komunikatów urzędowych oraz informacji o zapowiadanych i trwających inwestycjach gminnych, wartościowych inicjatywach społecznych, a także o otwarciu kolejnego gminnego klubu Senior+. Przedstawiamy również wyniki różnorodnych konkursów i zawodów oraz sukcesy sportowe naszych mieszkańców z ostatnich kilku tygodni. W wywiadzie, o tym, jak powstały publikacje o Goleszowie, Bażanowicach i Puńcowie opowiada redaktor serii jubileuszowej „Moje miejsce na ziemi” zastępca wójta gminy Goleszów dr hab. Rafał Glajcar.

Archiwalne numery
Przejdź do serwisu Facebook - strona zostanie otwarta w nowej karcie