Kącik zabaw dla dzieci w budynku Urzędu Gminy
Z inicjatywy wójt Sylwii Cieślar powstał nowy kącik zabaw dla dzieci w budynku Urzędu Gminy Goleszów.
Rodzice mogą tutaj zostawić bezpiecznie dziecko i w tym czasie spokojnie załatwić sprawy urzędowe.
Z inicjatywy wójt Sylwii Cieślar powstał nowy kącik zabaw dla dzieci w budynku Urzędu Gminy Goleszów.
Rodzice mogą tutaj zostawić bezpiecznie dziecko i w tym czasie spokojnie załatwić sprawy urzędowe.
W majowym wydaniu „Panoramy Goleszowskiej” splata się wiele różnorodnych tematów – od kultury i życia społecznego po inwestycje i wydarzenia w gminie. W tym numerze relacjonujemy Noc Muzeów, która tym razem odbyła się w odnowionych wnętrzach GOK-u, oraz inaugurację działalności trzeciej kadencji Młodzieżowej Rady Gminy Goleszów. Nie brakuje również informacji na temat Gminnych Obchodów Dnia Strażaka, bieżących wydarzeń, a także wieści o realizowanych inwestycjach czy jubileuszach. Polecamy rozmowę z nowo wybraną przewodniczącą MRG. Z okazji nadchodzącego Dnia Dziecka nie mogło zabraknąć rubryki „Baw się z Panoramą”, zapewniającej chwilę zabawy w formie łamigłówek dla najmłodszych czytelników.