Czcionka:
Urząd Gminy Goleszów
ul. 1 Maja 5, 43-440 Goleszów
tel. +48 33 479 05 10 do 13
fax. +48 33 479 05 16

Kabaret w goleszowskim GOK-u

Gminny Ośrodek Kultury oferuje kabaretową rozrywkę na piątkowy jesienny wieczór. Warto więc zarezerwować czas 20 października, najlepiej w gronie znajomych, aby wspólnie skorzystać ze sporej dawki dobrego humoru.

Publiczność będzie bawić otrzymująca świetne recenzje formacja Moherowe Berety, czyli trzy kobiety na co dzień grające w Teatrze Rozrywki w Chorzowie, prezentujące swój autorski repertuar kabaretowy. Przedstawienie w wykonaniu Moherowych Beretów to znakomita piosenka aktorska, uzupełniona dialogami i monologami oraz nietypowe stroje, które rozbawią widza w każdym wieku. Aktorki nie politykują, a śmieją się z ludzkich słabości, przyzwyczajeń, dziwactw. Warto sprawdzić samemu, ryzykując jedynie śmiech do rozpuku.

Bilety do nabycia w sekretariacie Gminnego Ośrodka Kultury szybko się rozchodzą. W cenie biletu kawa i ciastko dla każego widza. Serdecznie zapraszamy!

 

Najbliższe imprezy i wydarzenia

08.12 2023

Rozświetlenie choinki w gminie Goleszów

godz. 16:00
Plac przy Urzędzie Gminy w Goleszowie
09.12 2023

Spotkanie świąteczne i kiermasz w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Cisownicy

godz. 17:00
Zespół Szkolno-Przedszkolnym w Cisownicy
Wszystkie imprezy

Panorama goleszowska

Listopad 2023

Listopadowy numer Panoramy informuje m.in. o tym, jak głosowali mieszkańcy naszej gminy w ostatnich wyborach do Sejmu i Senatu. U progu zimy istotne dla wielu mieszkańców będzie również ogłoszenie o sprzedaży groszku węglowego oraz przypomnienie o obowiązkowym przeglądzie kominiarskim. Ponadto w niniejszym numerze nie brakuje doniesień o zakończonych i zaplanowanych inwestycjach w gminie Goleszów, a także relacji z uroczystości i jubileuszy obchodzonych w minionym miesiącu. Zapowiedź wydarzenia, jakim jest rozświetlenie choinki, wieńczy niniejsze wydanie i pozwala przenieść się myślami w nadchodzący magiczny czas…

Archiwalne numery
Przejdź do serwisu Facebook - strona zostanie otwarta w nowej karcie