Czcionka:
Urząd Gminy Goleszów
ul. 1 Maja 5, 43-440 Goleszów
tel. +48 33 479 05 10 do 13
fax. +48 33 479 05 16

Kabaret w goleszowskim GOK-u

Gminny Ośrodek Kultury oferuje kabaretową rozrywkę na piątkowy jesienny wieczór. Warto więc zarezerwować czas 20 października, najlepiej w gronie znajomych, aby wspólnie skorzystać ze sporej dawki dobrego humoru.

Publiczność będzie bawić otrzymująca świetne recenzje formacja Moherowe Berety, czyli trzy kobiety na co dzień grające w Teatrze Rozrywki w Chorzowie, prezentujące swój autorski repertuar kabaretowy. Przedstawienie w wykonaniu Moherowych Beretów to znakomita piosenka aktorska, uzupełniona dialogami i monologami oraz nietypowe stroje, które rozbawią widza w każdym wieku. Aktorki nie politykują, a śmieją się z ludzkich słabości, przyzwyczajeń, dziwactw. Warto sprawdzić samemu, ryzykując jedynie śmiech do rozpuku.

Bilety do nabycia w sekretariacie Gminnego Ośrodka Kultury szybko się rozchodzą. W cenie biletu kawa i ciastko dla każego widza. Serdecznie zapraszamy!

 

Najbliższe imprezy i wydarzenia

25.06 2024

Kamila Lesiak - spotkanie autorskie w Gminnej Bibliotece Publicznej w Goleszowie

godz. 16:30
Gminna Biblioteka Publiczna w Goleszowie
29.06 2024

Plaża Goleszów party oraz dzień dziecka w gminie Goleszów

godz. 14:00
Goleszów - teren przy Urzędzie Gminy w Goleszowie
Wszystkie imprezy

Panorama goleszowska

Czerwiec 2024

Przełom maja i czerwca to czas, kiedy nasza gmina tętni życiem, a kalendarz wydarzeń pęka w szwach od różnorodnych inicjatyw. W tym numerze zapraszamy do zapoznania się z relacjami z imprez, które odbywały się w ostatnim czasie, a były to m.in. gminne i powiatowe uroczystości strażackie, pikniki i festyny szkolne oraz sportowe, a także różnorodne zawody i konkursy. Nie brakuje również istotnych informacji i podpowiedzi urzędowych oraz zapowiedzi nadchodzących wydarzeń kulturalnych i sportowych. Na stronie 22. można zobaczyć uśmiechniętych ósmoklasistów, którzy właśnie opuszczają progi gminnych podstawówek. Niestety, musimy również wspomnieć o gwałtownej ulewie, która na początku czerwca wyrządziła znaczące szkody na terenie naszej gminy. Chcemy wyrazić naszą solidarność z poszkodowanymi mieszkańcami oraz podziękować wszystkim, którzy zaangażowali się w pomoc i wsparcie podczas tej trudnej sytuacji.
Redakcja

Archiwalne numery
Przejdź do serwisu Facebook - strona zostanie otwarta w nowej karcie