Czcionka:
Urząd Gminy Goleszów
ul. 1 Maja 5, 43-440 Goleszów
tel. +48 33 479 05 10 do 13
fax. +48 33 479 05 16

II Rodzinny Festyn u Św. Michała

W dniach 9 i 10 września na terenie Parafii św. Michała Archanioła w Goleszowie, odbędzie się festyn rodzinny. W czasie tej dwudniowej imprezy organizatorzy przewidzieli wiele atrakcji dla najmłodszych i starszych.

 Czas ten upłynie przy dźwiękach orkiestry Dętej oraz zespołu religijnego Pneumatikos z Górek Wielkich. Przewidziany również jest prezentacja motorów, pokaz strażacki i zasad pierwszej pomocy.

Wszyscy, którzy przyjmą zaproszenie, będą mieli okazję zobaczyć występ zespołu rodzinnego „Niezastąpione Iskry”, „Małokończan” czy Tomka Kamińskiego, a także wysłuchać koncertu chóru parafialnego Gloria, zespołu „Wyrwani z niewoli” oraz „Niemego Chóru Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie.

Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji oraz animacji muzycznych, a także bogato zaopatrzony bufet.

Najbliższe imprezy i wydarzenia

22.04 2024

Wystawa prac plastycznych dzieci

godz. 8:00
Gminny Ośrodek Kultury
26.04 2024

Jubileuszowa wieczorynka w GOK-u

godz. 16:30
Gminny Ośrodek Kultury
Wszystkie imprezy

Panorama goleszowska

Kwiecień 2024

W kwietniowej Panoramie Goleszowskiej przeczytać można m.in. zestawienie wyników wyborów samorządowych w gminie Goleszów. Nie brakuje też istotnych dla mieszkańców komunikatów urzędowych oraz informacji o zapowiadanych i trwających inwestycjach gminnych, wartościowych inicjatywach społecznych, a także o otwarciu kolejnego gminnego klubu Senior+. Przedstawiamy również wyniki różnorodnych konkursów i zawodów oraz sukcesy sportowe naszych mieszkańców z ostatnich kilku tygodni. W wywiadzie, o tym, jak powstały publikacje o Goleszowie, Bażanowicach i Puńcowie opowiada redaktor serii jubileuszowej „Moje miejsce na ziemi” zastępca wójta gminy Goleszów dr hab. Rafał Glajcar.

Archiwalne numery
Przejdź do serwisu Facebook - strona zostanie otwarta w nowej karcie