Czcionka:
Urząd Gminy Goleszów
ul. 1 Maja 5, 43-440 Goleszów
tel. +48 33 479 05 10 do 13
fax. +48 33 479 05 16

Igor Lipowczan mistrzem Polski

Kolejny młody sportowiec pnie się po drabinie sportowej kariery. Podczas niedawnych Mistrzostw Polski Ju-Jitsu Sportowego, które na początku listopada odbyły się w Katowicach, tytuł Mistrza Polski zdobył dwunastoletni Igor Lipowczan z Goleszowa. Wychowanek klubu KS Cieszyn JUDO & BJJ stanął na najwyższym stopniu podium w grupie wiekowej U14 - 55KG oraz kategorii "Fighting Bez I Fazy".

Igorowi, jego trenerom i drużynie oraz rodzicom serdecznie gratulujemy tego wielkiego sukcesu i trzymamy kciuki za kolejne udane walki.

Najbliższe imprezy i wydarzenia

15.02 2024

Wystawa prac plastycznych Martyny Michalik

godz. 7:00 do 15.03.2024
Gminny Ośrodek Kultury w Goleszowie
Wszystkie imprezy

Panorama goleszowska

Luty 2024

Zapraszamy do lektury aktualnego numeru "Panoramy Goleszowskiej". Wśród wielu istotnych dla mieszkańców informacji, zawiera on m.in. szczegółowe terminy rekrutacji do gminnych przedszkoli i szkół podstawowych. Uwadze Czytelników polecamy także podsumowanie wydarzeń, które odbyły się w ostatnich tygodniach, takich jak noworoczne spotkania seniorów, jak również wywiad podsumowujący pięcioletnią kadencję wójt gminy Goleszów. Ponadto, w bogatej fotorelacji prezentujemy rekordowy pod względem osiągniętego wyniku finansowego 32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w gminie Goleszów. Zapraszamy do udziału w kolejnych wydarzeniach, zapowiadanych na łamach bieżącego numeru. 

Archiwalne numery
Przejdź do serwisu Facebook - strona zostanie otwarta w nowej karcie