Czcionka:
Urząd Gminy Goleszów
ul. 1 Maja 5, 43-440 Goleszów
tel. +48 33 479 05 10 do 13
fax. +48 33 479 05 16

Gratulacje i życzenia z okazji zakończenia roku szkolnego

Wszystkim mieszkańcom gminy Goleszów, którzy kończą dziś rok szkolny, serdecznie gratuluję osiągniętych wyników i życzę udanych wakacji!
Zarówno uczniom, jak i przedszkolakom gratuluję zaangażowania, a także radości i ciekawości, które towarzyszyły im podczas całego roku szkolnego. Życzę wszystkim bezpiecznego i wypełnionego po brzegi atrakcjami wypoczynku, który będzie swego rodzaju nagrodą za całoroczną pracę.
Pragnę także podziękować dyrekcjom, nauczycielom i pracownikom gminnych szkół i przedszkoli, którzy dołożyli wszelkich starań, aby kończący się rok szkolny obfitował zarówno w cenną wiedzę, jak i różnorodne atrakcje. Wszystkim Państwu życzę odpoczynku, regeneracji i czasu przeznaczonego na realizację własnych pasji i zainteresowań. Podziękowania kieruję również do rodziców zaangażowanych w życie naszych szkół i przedszkoli, którzy przez cały rok wspierali gminne jednostki.

Wójt Gminy Goleszów
Sylwia Cieślar

Najbliższe imprezy i wydarzenia

20.07 2024

Gramy dla Kubusia

godz. 15:00
Goleszów, ul. Sportowa 2
Wszystkie imprezy

Panorama goleszowska

Lipiec 2024

W lipcowym wydaniu Panoramy Goleszowskiej uwadze Czytelników polecamy wiele ciekawych artykułów i informacji istotnych dla mieszkańców gminy. Są to m.in. bieżące wiadomości samorządowe oraz relacje z imprez i jubileuszy, jakie odbywały się w ciągu ostatnich kilku tygodni. Wyjątkowi goście, jakich zobaczyć można w aktualnym, wakacyjnym numerze to niewątpliwie absolwenci wszystkich przedszkoli z terenu naszej gminy.

Archiwalne numery
Przejdź do serwisu Facebook - strona zostanie otwarta w nowej karcie