Czcionka:
Urząd Gminy Goleszów
ul. 1 Maja 5, 43-440 Goleszów
tel. +48 33 479 05 10 do 13
fax. +48 33 479 05 16

Goleszowskie dekoracje dożynkowe

Wielkimi krokami zbliżają się Dożynki Gminne i Dni Gminy Goleszów, co widać przemierzając nasz region. Można zobaczyć oryginalne, a czasem zabawne dekoracje nawiązujące do święta plonów i prezentujące pracę rolnika.  

Swoiste „rzeźby” z balotów słomy przygotowali tegoroczni gazdowie goleszowskich Dożynek Gminnych, Państwo Agata i Zbigniew Stanieczkowie, nawiązujące do prac wykonywanych w ich gospodarstwie.

Niezmiernie cieszy mnie zaangażowanie naszych gazdów dożynkowych i piękne dekoracje przez nich wykonane. Radują one oko i przybliżają codzienną pracę osób związanych z rolnictwem – mówi Wójt Sylwia Cieślar.

Najbliższe imprezy i wydarzenia

20.07 2024

Gramy dla Kubusia

godz. 15:00
Goleszów, ul. Sportowa 2
Wszystkie imprezy

Panorama goleszowska

Lipiec 2024

W lipcowym wydaniu Panoramy Goleszowskiej uwadze Czytelników polecamy wiele ciekawych artykułów i informacji istotnych dla mieszkańców gminy. Są to m.in. bieżące wiadomości samorządowe oraz relacje z imprez i jubileuszy, jakie odbywały się w ciągu ostatnich kilku tygodni. Wyjątkowi goście, jakich zobaczyć można w aktualnym, wakacyjnym numerze to niewątpliwie absolwenci wszystkich przedszkoli z terenu naszej gminy.

Archiwalne numery
Przejdź do serwisu Facebook - strona zostanie otwarta w nowej karcie