Czcionka:
Urząd Gminy Goleszów
ul. 1 Maja 5, 43-440 Goleszów
tel. +48 33 479 05 10 do 13
fax. +48 33 479 05 16

Gminny Ośrodek Kultury będzie remontowany

Gmina Goleszów pozyskała blisko 2,5 mln złotych na modernizację budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Goleszowie. Dzięki środkom z Rządowego Programu Inwestycji Strategicznych będzie możliwe przeprowadzenie remontu tego obiektu. Swoją siedzibę ma w nim m.in. Gminna Biblioteka Publiczna i Centrum Informacji Turystycznej. 

Modernizacja będzie zwieńczeniem inwestycji przeprowadzonych nie tylko w samym budynku, jak i na terenie za nim. Do dyspozycji mieszkańców jest odremontowana Izba Oświęcimska oraz nowoczesna Makieta Goleszowskiej Cementowni. Za budynkiem znajduje się teren rekreacyjno-wypoczynkowy, w skład którego wchodzi duży plac zabaw oraz tężnia solankowa. 

 

Najbliższe imprezy i wydarzenia

06.10 2023

Noc Bibliotek w Gminie Goleszów

godz. 17:00
Gminna Biblioteka Publiczna w Goleszowie
08.10 2023
Wszystkie imprezy

Panorama goleszowska

Wrzesień 2023

Wrześniowy numer "Panoramy Goleszowskiej" pełen jest ciekawych wywiadów, a także relacji z wydarzeń, jakie pod koniec wakacji odbywały się na terenie naszej gminy. Jeden z wywiadów, w którym głos zabierają tegoroczni gazdowie dożynkowi, pochodzi z pierwszego wydania "Gazety Dożynkowej". Bezpłatne pismo dystrybuowane było podczas dożynek gminnych oraz Dni Gminy Goleszów. Aby wywiad ten nikomu nie umknął, poszerzamy jego zasięg za pośrednictwem "Panoramy". Oprócz podsumowań imprez i uroczystości, sporo miejsca zajmują informacje na temat bieżących inwestycji, a także osiągnięć sportowych naszych mieszkańców. Dostępna jest również wersja internetowa "Panoramy".

Życzymy przyjemnej lektury!

Archiwalne numery
Przejdź do serwisu Facebook - strona zostanie otwarta w nowej karcie