Czcionka:
Urząd Gminy Goleszów
ul. 1 Maja 5, 43-440 Goleszów
tel. +48 33 479 05 10 do 13
fax. +48 33 479 05 16

Gminny Ośrodek Kultury będzie remontowany

Gmina Goleszów pozyskała blisko 2,5 mln złotych na modernizację budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Goleszowie. Dzięki środkom z Rządowego Programu Inwestycji Strategicznych będzie możliwe przeprowadzenie remontu tego obiektu. Swoją siedzibę ma w nim m.in. Gminna Biblioteka Publiczna i Centrum Informacji Turystycznej. 

Modernizacja będzie zwieńczeniem inwestycji przeprowadzonych nie tylko w samym budynku, jak i na terenie za nim. Do dyspozycji mieszkańców jest odremontowana Izba Oświęcimska oraz nowoczesna Makieta Goleszowskiej Cementowni. Za budynkiem znajduje się teren rekreacyjno-wypoczynkowy, w skład którego wchodzi duży plac zabaw oraz tężnia solankowa. 

 

Najbliższe imprezy i wydarzenia

26.04 2024

Jubileuszowa wieczorynka w GOK-u

godz. 16:30
Gminny Ośrodek Kultury
26.04 2024

Koncert The TreeX - "muzyczni akrobaci" w Teatrze A. Mickiewicza w Cieszynie

godz. 18:00
Teatr im. A. Mickiewicza w Cieszynie
Wszystkie imprezy

Panorama goleszowska

Kwiecień 2024

W kwietniowej Panoramie Goleszowskiej przeczytać można m.in. zestawienie wyników wyborów samorządowych w gminie Goleszów. Nie brakuje też istotnych dla mieszkańców komunikatów urzędowych oraz informacji o zapowiadanych i trwających inwestycjach gminnych, wartościowych inicjatywach społecznych, a także o otwarciu kolejnego gminnego klubu Senior+. Przedstawiamy również wyniki różnorodnych konkursów i zawodów oraz sukcesy sportowe naszych mieszkańców z ostatnich kilku tygodni. W wywiadzie, o tym, jak powstały publikacje o Goleszowie, Bażanowicach i Puńcowie opowiada redaktor serii jubileuszowej „Moje miejsce na ziemi” zastępca wójta gminy Goleszów dr hab. Rafał Glajcar.

Archiwalne numery
Przejdź do serwisu Facebook - strona zostanie otwarta w nowej karcie