Czcionka:
Urząd Gminy Goleszów
ul. 1 Maja 5, 43-440 Goleszów
tel. +48 33 479 05 10 do 13
fax. +48 33 479 05 16

Gmina Goleszów otrzymała promesę na remont budynku Gminnego Ośrodka Kultury

Jak informowaliśmy kilka dni temu, Gmina Goleszów pozyskała fundusze na modernizację budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Goleszowie. 

W dniu dzisiejszym w siedzibie Starostwa Powiatowego w Żywcu odbyło się przekazanie promes dla samorządów z terenu powiatu cieszyńskiego i żywieckiego, które wręczył Poseł RP Kazimierz Matuszny. Sekretarz Gminy Goleszów Jolanta Bujok odebrała symboliczny czek opiewający na kwotę blisko 2,5 mln złotych na realizację projektu. Dzięki środkom z Rządowego Programu Inwestycji Strategicznych możliwe będzie przeprowadzenie kompleksowego remontu obiektu, w którym swoją siedzibę ma goleszowski GOK, ale również Gminna Biblioteka Publiczna, Centrum Informacji Turystycznej oraz Izba Oświęcimska. 

Najbliższe imprezy i wydarzenia

06.10 2023

Noc Bibliotek w Gminie Goleszów

godz. 17:00
Gminna Biblioteka Publiczna w Goleszowie
08.10 2023
Wszystkie imprezy

Panorama goleszowska

Wrzesień 2023

Wrześniowy numer "Panoramy Goleszowskiej" pełen jest ciekawych wywiadów, a także relacji z wydarzeń, jakie pod koniec wakacji odbywały się na terenie naszej gminy. Jeden z wywiadów, w którym głos zabierają tegoroczni gazdowie dożynkowi, pochodzi z pierwszego wydania "Gazety Dożynkowej". Bezpłatne pismo dystrybuowane było podczas dożynek gminnych oraz Dni Gminy Goleszów. Aby wywiad ten nikomu nie umknął, poszerzamy jego zasięg za pośrednictwem "Panoramy". Oprócz podsumowań imprez i uroczystości, sporo miejsca zajmują informacje na temat bieżących inwestycji, a także osiągnięć sportowych naszych mieszkańców. Dostępna jest również wersja internetowa "Panoramy".

Życzymy przyjemnej lektury!

Archiwalne numery
Przejdź do serwisu Facebook - strona zostanie otwarta w nowej karcie