Czcionka:
Urząd Gminy Goleszów
ul. 1 Maja 5, 43-440 Goleszów
tel. +48 33 479 05 10 do 13
fax. +48 33 479 05 16

Głosuj na Goleszów w konkursie „Inwestycja z perspektywą”

Właśnie ruszyło głosowanie internetowe w konkursie Serwisu Samorządowego PAP na najlepszą samorządową inwestycję współfinansowaną z Funduszy Europejskich. Laureatów konkursu "Inwestycja z perspektywą" wybiorą internauci. Zapraszamy do oddawania głosów! Głosowanie jest bezpłatne.

Gmina Goleszów również bierze udział w zmaganiach o uzyskanie największej liczby głosów. Każdy może zadecydować o wygranej! Istnieje możliwość wielokrotnego oddania głosu. Wystarczy kliknąć w link  https://samorzad.pap.pl/node/220235 i oddać swój głos. Głosowanie konkursowe potrwa do poniedziałku, 19 lutego, do godz. 12.00.

Do zmagań zgłoszona została inwestycja gminna przeprowadzona w Cisownicy. W ramach zrealizowanego przedsięwzięcia, w 7 budynkach wielorodzinnych w Cisownicy przeprowadzono prace termomodernizacyjne, polegające na ociepleniu ścian, poddaszy oraz stropów piwnicy, wykonano także izolację fundamentów. W 84 gospodarstwach domowych dokonano wymiany okien i drzwi balkonowych, natomiast w 47 mieszkaniach, w których jeszcze znajdowały się stare piece węglowe, zamontowano nowoczesne piece gazowe. Na dachu jednego z budynków zainstalowano fotowoltaikę.

Zwyciężą samorządy, na których opis projektu zagłosuje najwięcej internautów w porównaniu do liczby mieszkańców (według stanu na 1 stycznia 2023 roku podanej przez Główny Urząd Statystyczny).

Zapraszamy do głosowania.

Najbliższe imprezy i wydarzenia

20.07 2024

Gramy dla Kubusia

godz. 15:00
Goleszów, ul. Sportowa 2
Wszystkie imprezy

Panorama goleszowska

Lipiec 2024

W lipcowym wydaniu Panoramy Goleszowskiej uwadze Czytelników polecamy wiele ciekawych artykułów i informacji istotnych dla mieszkańców gminy. Są to m.in. bieżące wiadomości samorządowe oraz relacje z imprez i jubileuszy, jakie odbywały się w ciągu ostatnich kilku tygodni. Wyjątkowi goście, jakich zobaczyć można w aktualnym, wakacyjnym numerze to niewątpliwie absolwenci wszystkich przedszkoli z terenu naszej gminy.

Archiwalne numery
Przejdź do serwisu Facebook - strona zostanie otwarta w nowej karcie