Czcionka:
Urząd Gminy Goleszów
ul. 1 Maja 5, 43-440 Goleszów
tel. +48 33 479 05 10 do 13
fax. +48 33 479 05 16

Dzień samorządu terytorialnego

27 maja przypada rocznica przeprowadzenia pierwszych demokratycznych wyborów do rad gmin. Na pamiątkę tego wydarzenia od 2000 roku w tym właśnie dniu obchodzony jest Dzień Samorządu Terytorialnego.

Z tej okazji dziękuję wszystkim osobom zaangażowanym w rozwój naszego gminnego samorządu. Słowa uznania i podziękowania kieruję zarówno do obecnych samorządowców oraz naszych poprzedników. Przedstawicielom mieszkańców, którzy wypełniają obecnie mandat społeczny życzę wielu sukcesów i zadowolenia z efektów swojej pracy. Dziękuję także wszystkim pracownikom Urzędu Gminy i jego jednostek organizacyjnych, którzy swoim zaangażowaniem wspierają mnie w realizacji działań na rzecz mieszkańców Gminy Goleszów. 

Wójt Gminy Goleszów Sylwia Cieślar

Najbliższe imprezy i wydarzenia

25.06 2024

Kamila Lesiak - spotkanie autorskie w Gminnej Bibliotece Publicznej w Goleszowie

godz. 16:30
Gminna Biblioteka Publiczna w Goleszowie
29.06 2024

Plaża Goleszów party oraz dzień dziecka w gminie Goleszów

godz. 14:00
Goleszów - teren przy Urzędzie Gminy w Goleszowie
Wszystkie imprezy

Panorama goleszowska

Czerwiec 2024

Przełom maja i czerwca to czas, kiedy nasza gmina tętni życiem, a kalendarz wydarzeń pęka w szwach od różnorodnych inicjatyw. W tym numerze zapraszamy do zapoznania się z relacjami z imprez, które odbywały się w ostatnim czasie, a były to m.in. gminne i powiatowe uroczystości strażackie, pikniki i festyny szkolne oraz sportowe, a także różnorodne zawody i konkursy. Nie brakuje również istotnych informacji i podpowiedzi urzędowych oraz zapowiedzi nadchodzących wydarzeń kulturalnych i sportowych. Na stronie 22. można zobaczyć uśmiechniętych ósmoklasistów, którzy właśnie opuszczają progi gminnych podstawówek. Niestety, musimy również wspomnieć o gwałtownej ulewie, która na początku czerwca wyrządziła znaczące szkody na terenie naszej gminy. Chcemy wyrazić naszą solidarność z poszkodowanymi mieszkańcami oraz podziękować wszystkim, którzy zaangażowali się w pomoc i wsparcie podczas tej trudnej sytuacji.
Redakcja

Archiwalne numery
Przejdź do serwisu Facebook - strona zostanie otwarta w nowej karcie