Czcionka:
Urząd Gminy Goleszów
ul. 1 Maja 5, 43-440 Goleszów
tel. +48 33 479 05 10 do 13
fax. +48 33 479 05 16

Dzieci i młodzież rywalizowali nad Tonem

8 czerwca na akwenie TON w Goleszowie odbyły się XXIV Dziecięco-Młodzieżowe Zawody Wędkarskie. Wydarzeniu dopisała piękna, słoneczna pogoda, ale przede wszystkim licznie przybyli młodzi wędkarze. Nie wszystkim uczestnikom udało się złowić rybę, ale najważniejsza była świetna zabawa i dobry humor. Dzieciom dzielnie kibicowali rodzice oraz dziadkowie.

W zawodach udział wzięło 56 uczestników. Wszyscy startujący otrzymali upominki, a na najlepszych czekały jeszcze puchary. Udział w zawodach był bezpłatny. Odbyły sie one pod honorowym patronatem Wójta Gminy Goleszów Sylwii Cieślar, która dekorowała zwycięzców wspólnie z prezesem Tonu Janem Szczuką i przewodniczącą rady Elżbietą Duraj.

Poniżej przedstawiamy wyniki.

Grupa wiekowa do 12 lat
 
1. Julia Brączek - 353 pkt.
2. Artur Kawulok - 209 pkt.
3. Oliwia Podżorska - 186 pkt.
4. Jan Mokrysz - 73 pkt.
5. Julia Duda - 65 pkt.
6. Nadia Gabzdyl - 48 pkt.
7. Zofia Grędziok - 33 pkt.
8. Emma Nowak - 32 pkt.
9. Milena Chmiel - 28 pkt.
9. Nikodem Nowak - 28 pkt. 
 
Grupa wiekowa 13 do 16 lat
 
1. Wiktoria Podżorska - 389 pkt.
2. Natalia Sopiarz - 123 pkt.
3. Sylwia Sopiarz - 101 pkt.
4.  Dominik Grędziok - 30 pkt.
5. Tymon Sobel - 29 pkt.
6. Kasia Cieślar - 22 pkt.
 
Klasyfikacja złowionej największej ryby
 
1. Nadia Gabzdyl - leszcz 48 cm długości
 
Klasyfikacja złowionych największej ilości ryb
 
1. Julia Duda - 27 szt.
 

Fotoreportaż z wydarzenia https://goleszow.pl/fotoreportaze/czerwcowe-zawody-w-tonie 

Najbliższe imprezy i wydarzenia

25.06 2024

Kamila Lesiak - spotkanie autorskie w Gminnej Bibliotece Publicznej w Goleszowie

godz. 16:30
Gminna Biblioteka Publiczna w Goleszowie
29.06 2024

Plaża Goleszów party oraz dzień dziecka w gminie Goleszów

godz. 14:00
Goleszów - teren przy Urzędzie Gminy w Goleszowie
Wszystkie imprezy

Panorama goleszowska

Czerwiec 2024

Przełom maja i czerwca to czas, kiedy nasza gmina tętni życiem, a kalendarz wydarzeń pęka w szwach od różnorodnych inicjatyw. W tym numerze zapraszamy do zapoznania się z relacjami z imprez, które odbywały się w ostatnim czasie, a były to m.in. gminne i powiatowe uroczystości strażackie, pikniki i festyny szkolne oraz sportowe, a także różnorodne zawody i konkursy. Nie brakuje również istotnych informacji i podpowiedzi urzędowych oraz zapowiedzi nadchodzących wydarzeń kulturalnych i sportowych. Na stronie 22. można zobaczyć uśmiechniętych ósmoklasistów, którzy właśnie opuszczają progi gminnych podstawówek. Niestety, musimy również wspomnieć o gwałtownej ulewie, która na początku czerwca wyrządziła znaczące szkody na terenie naszej gminy. Chcemy wyrazić naszą solidarność z poszkodowanymi mieszkańcami oraz podziękować wszystkim, którzy zaangażowali się w pomoc i wsparcie podczas tej trudnej sytuacji.
Redakcja

Archiwalne numery
Przejdź do serwisu Facebook - strona zostanie otwarta w nowej karcie